Servis044 - сервісний центр по установці, обслуговуванню і ремонту побутової техніки в Києві

Наш сервісний центр надає послуги з обслуговування, ремонту та встановлення побутової техніки. У штаті компанії понад 100 професіоналів. Фахівці працюють як на дому (за викликом) так і в майстерні. Висока якість виконуваних робіт досягається завдяки професіоналізму майстрів. У діяльності ми використовуємо заводські компоненти і фірмові запасні частини від заводів виробників. Наш досвід - більше 10 років, а загальний стаж співробітників - більше 1000 років.

Основні напрямки діяльності сервісного центру Servis044:

Встановлення побутової техніки

Професійне встановлення побутової техніки збільшує термін служби і якість роботи обладнання. Залежно від виду обладнання, потрібно правильно вибрати місце кріплення, підключити водопостачання і електрику. У деяких випадках потрібно провести спеціальні розрахунки. Завдяки високій компетенції наших співробітників ви можете не переживати про правильність встановлення будь-якого побутового приладу.

Для виконання таких робіт потрібне спеціальне обладнання, яке є не у кожного вдома. Наші майстри мають відмінне технічне оснащення. У наборах майстрів: дрилі, бури та перфоратори. Ми використовуємо якісний кріпильний матеріал: шурупи, дюбелі, болти. Крім самого встановлення, фахівці проведуть для вас вступний інструктаж щодо використання техніки. Покажуть, як вона працює, які у неї можливості і вимоги при експлуатації. На всі роботи, виконані сервісним центром, поширюється гарантія.

сервісний центр
сервіс ремонт у Києві
ремонт побутової техніки київ

Обслуговування побутової техніки

Для продовження строку служби і коректної роботи побутових приладів необхідно постійне обслуговування побутової техніки. Залежно від типу пристрою обслуговування може включати в себе різні роботи. Техобслуговування дрібних побутових приладів можна провести самостійно. А ось роботи з великогабаритної технікою краще довірити професіоналам. У сервісному центрі Servis044 працює безліч фахівців в області обслуговування різних приладів. Щорічно співробітники центру відвідують заходи організовані виробниками для підвищення кваліфікації, проходять навчання по роботі з новими моделями техніки.

Рекомендується проводити обслуговування техніки не менше ніж один раз на рік. Для різних приладів необхідно виконувати різні дії. Для техніки, яка пов'язана з водою потрібно чистити нагрівальні елементи, як в бойлері, пральній або посудомийній машини. Кондиціонер необхідно заправляти фреоном і чистити від пилу. Всі ці роботи ви можете замовити в нашій компанії.

встановлення побутової техніки Київ
обслуговування побутової техніки Київ
побутова техніка ремонт

Ремонт побутової техніки

Навіть якщо ви вкрай дбайливо ставитеся до використання техніки, вона може зламатися. Це відбувається внаслідок фізичного впливу, наприклад, падіння або удару або просто від часу. У кожної деталі є свій термін служби і коли він закінчується її необхідно замінити. Ремонт техніки дозволяє заощадити великі гроші. Якщо можна відремонтувати, навіщо купувати нове? Майстри центру по ремонту побутової техніки Servis044 можуть «воскресити» будь-який прилад, якщо тільки він піддається ремонту. Ми проводимо ремонт такої техніки:

 • Холодильники,
 • Посудомиючі машини,
 • Пральні машини,
 • Кондиціонери,
 • Бойлери,
 • Витяжки,
 • Інших приладів.

Всі співробітники пройшли профільне навчання на виробництвах заводів виробників. Ми дбаємо про постійне підвищення кваліфікації персоналу і займаємося їх розвитком. Важливо відзначити, що в роботи ми використовуємо виключно фірмові запасні частини і компоненти. Це дозволяє техніці ще довго радувати вас після проведення ремонту.

Нам важливо, щоб після візиту наших співробітників у вас залишилося позитивне враження. Навчання персоналу проводиться не тільки в технічній галузі. Ми вчимо майстрів правильно спілкуватися з клієнтами і правильно себе вести. Наші працівники охайно виглядають, не спізнюються і виконують роботи точно в строк.

Ми знаходимося за адресою: Західний провулок, 3ц, 03067, Київ .

Викликати майстра прямо зараз:

Консультація від майстра
Безкоштовно!

Servis044 - обслуговування, ремонт і встановлення побутової техніки. Наші послуги:

Продаж водонагрівачів в Києві. Хочете купити бойлер?

Продаж водонагрівачів (бойлерів)

Ми є дистриб'юторами бойлерів відомих марок. У нас вигідно зробити замовлення. Фахівці Servis044 допоможуть вибрати модель, доставлять і встановлять бойлер в найкоротші терміни. На всі товари надається офіційна гарантія від виробника.

Установка бойлера

Встановлення бойлера

Фахівці сервіс центру Servis044 з 2001 року проводять встановлення побутової техніки - водонагрівачів в будь-яких приміщеннях. На кожен бойлер, що ми встановлюємо, надаємо гарантію. Працюємо по стандартам заводів-виробників. Сервіс центр Servis044 - партнер таких компаній: Atlantic, Ariston, Gorenje, Eldom, Vogel Flug, Willer.

Ремонт водонагрівачів по Києву та області

Ремонт бойлера

Будь-які електроприлади можуть зламатися і бойлер не виняток. Майстри Servis044 оперативно виїжджають на місце, проводять діагностику та ремонт побутової техніки. У роботі використовуються оригінальні запасні частини для бойлерів, а також фірмові комплектуючі.

Чистка бойлера в Києві за низькою ціною

Чистка бойлера

Використання бойлера призводить його до забруднення зсередини. Водонагрівач починає довго грітися, може почати шуміти, а також споживати більше електрики. Своєчасне обслуговування побутової техніки - чистка, вирішує це питання і продовжує термін служби пристрою. Чистка займає небагато часу і виробляється на дому.


Встановлення пральних машин по Києву і області

Встановлення пральних машин

Прання білизни важлива частина нашого життя. Уявити сьогодні прання без пральної машини неможливо. Встановлення пральної машини вимагає особливих навичок. Наші майстри зроблять все необхідне від підбору місця для встановлення до підключення до водопроводу і каналізації.

Обслуговування пральних машин в Києві

Обслуговування пральних машин

Щорічна чистка пральної машини від накипу здатна збільшити термін її роботи приблизно вдвічі. Завдяки очищенню, машинка краще стирає і споживає менше енергії. Після проведення обслуговування, на речах не залишатиметься накип з нагрівального елементу.

Ремонт пральних машин за низькими цінами в Києві

Ремонт пральних машин

Вже більше 10 років, ми успішно ремонтуємо пральні машини. Майстри на дому виправляють будь-які поломки. У нас власний склад запасних частин від виробників. Це дозволяє в найкоротші терміни провести заміну деталі і виконати будь-який ремонт техніки, в тому числі і пральних машин.


Встановлення кондиціонера

Встановлення кондиціонерів

Встановлення (монтаж) кондиціонера - це технічний процес, який необхідно довірити професіоналам. Ми правильно підберемо місце для встановлення і закріпимо обидва блоки, а також прокладемо магістралі. Працюємо з кондиціонерами всіх виробників без винятку.

Чистка кондиціонера

Чистка кондиціонера

Постійне використання кондиціонера обов'язково вимагає його чистки. Пил, який забивається в фільтри, погано впливає на роботу техніки і на саме повітря в приміщенні. Майстри на дому проведуть чистку спеціальними засобами і обслужать побутову техніку.

Заправка кондиціонера в Києві

Заправка кондиціонера

Кондиціонер в своїй роботі використовує фреон. Газ, який витрачається до 10% на рік. Заправка кондиціонера потрібно всім пристроям приблизно один раз на календарний рік, не рідше. Своєчасна заправка підвищує ефективність роботи електроприладу і впливає на енергоспоживання.

Ремонт кондиціонерів в Києві

Ремонт кондиціонерів

Зламаний кондиціонер буде особливою проблемою в теплі дні. Якщо вам необхідний ремонт такої побутової техніки як кондиціонер - звертайтеся до нас. Майстри Servis044 працюють з усіма поломками. На всі роботи надається гарантія. Запасні частини завжди в наявності.


Установка посудомийних машин в Києві

Встановлення посудомийної машини

Servis044 - надає послуги з встановлення будь-яких посудомийних машин. Майстри підключать воду, виведуть злив. Перевірять герметичність і правильність кріплень, наявність заземлення і кут нахилу. Також ми готові провести вступний інструктаж з використання посудомийки.

Домашний мастер на час

Майстер на годину

В умовах життя в мегаполісі, все менше часу залишається на дрібні турботи. Прибити полицю, повісити штори, замінити лампочки, повісити телевізор на стіну, замінити змішувач або відрегулювати металопластикові вікна. Це і багато іншого зроблять майстри Servis044.

Встановлення витяжки в Києві

Встановлення витяжки

Встановка побутової техніки повинна здійснюватися професіоналами. Правильний монтаж забезпечує потрібну продуктивність і ефективність. Сервісний центр Servis044 встановлює домашні витяжки та вентиляційні системи в Києві і області.

Ремонт холодильників в Києві

Ремонт холодильників

Співробітники центру ремонту побутової техніки Servis044 виконують роботи з ремонту холодильників будь-якої складності. В незалежності від поломки ми в найкоротші терміни відремонтуємо холодильник з використанням фірмових запасних частин.Замовити дзвінок!

 • +38
 • Передзвоніть меніПередзвоніть мені
  ×