Бойлер погано гріє воду

З цією проблемою власники водонагрівачів нерідко звертаються за допомогою до фахівців. Однак давайте спробуємо розібратися з причинами, за яких вода в бойлері занадто довго нагрівається або не гріється до потрібної температури, а також розглянемо найпростіші методи усунення несправностей.

  • Першою та банальною причиною поганого нагріву води може бути зміна температурного режиму бойлера кимось із домочадців без вашого відому. Для усунення цієї «проблеми», досить перевірити меню водонагрівача та виставити потрібну температуру нагрівання води.
  • По-друге, необхідно перевірити чи повністю перекритий вентиль гарячої води на загальному стояку в квартирі. Якщо кран не перекритий до кінця або він зламався, то гаряча вода буде йти в квартиру, розташовану поверхом нижче. Для того щоб зрозуміти чи йде гаряча вода з вашого водонагрівача до сусідів знизу, досить доторкнутися рукою до труби, розташованої нижче самого вентиля. Якщо труба в цьому місці нагрілася, то кран необхідно перекрити або замінити, якщо він вийшов з ладу. 
  • По-третє, вода може погано нагріватися, так як в бойлері включений тільки один нагрівальний елемент. Залежно від моделі конструкція водонагрівача може бути обладнана не одним, а двома ТЕНами. Таким чином, якщо відключити один з них, то апарат буде працювати не на повну потужність і гарячої води доведеться чекати досить довго.
  • Четвертою причиною може бути утворення накипу на електронагрівальних елементах. Покриті товстим прошарком накипу, ТЕНи гріють воду дуже і дуже повільно. Крім того, якщо накип терміново не видалити, то бойлер і зовсім може вийти з ладу. У такому випадку найкращим варіантом буде виклик фахівця для очищення бойлера.
  • По-п'яте, до поганого нагрівання води може призвести несправність термостату, який є одним зі складових захисної системи водонагрівача. Несправний термостат підлягає негайній заміні, після чого температурний режим бойлера повернеться в норму.


Замовити дзвінок!

  • +38
  • Передзвоніть меніПередзвоніть мені
    ×