Чищення пральної машини лимонною кислотою

Пральні машини забезпечують високий рівень комфорту, справляються з різними режимами прання та дозволяють заощадити час. Однак час від часу їм потрібен догляд, який може виконуватися як власниками техніки, так і фахівцями.

Накопичені мінеральні й мильні відкладення в пральній машині сприяють її менш ефективній роботі. Чистка пральної машини лимонною кислотою – це результативний захід, так як він сприяє розчиненню накипу, мінеральних відкладень, бруду.

Лимонна кислота допомагає позбутися від вищевказаних проблем. Великою перевагою даного засобу є те, що він не шкідливий для здоров'я людини та добре змивається з пристрою.

Лимонна кислота є представником карбонових кислот і вступає в реакцію з солями й металами, що містяться у воді. При високих температурних показниках ці солі осідають, утворюючи накип на нагрівачі, що призводить до збільшення енергоспоживання і згодом до вигорання нагрівального елементу. Солі розчиняються лимонною кислотою, а калієвий наліт зникає.

Читайте також: Чистка пральної машини від цвілі.

Метод такого очищення досить простий, для його реалізації знадобляться тільки пара пакетів з лимонною кислотою. Вони поміщаються в пральну машину без білизни, яка включається на режим прання 30-40 хвилин при температурі не більше 90 градусів. Недотримання такого температурного режиму призводить до того, що кислота очищає тільки внутрішні елементи пристрою від твердих відкладень, роз'їдаючи інші компоненти (гумові й пластикові деталі). Не використовуйте лимонний сік – процедура очищення буде неефективною.

Основними перевагами очищення лимонною кислотою є:

  1. Доступність.
  2. Простота використання (досить засипати вміст в барабан або відсік для порошку).
  3. Ефективність (досить пари пакетиків для очищення пральної машини).
  4. Безпека (не завдає шкоди здоров'ю, не має запаху).

До недоліків можна віднести ризик роз'їдання металевих елементів ТЕНу та ризик роз'їдання гумових компонентів, якщо кристали лимонної кислоти не виполоскані або не стерті після процедури. Тому ми рекомендуємо після процедури очищення лимонною кислотою насухо витерти всі елементи, особливо гумову манжету, а також очистити зливний фільтр, так як там можуть залишитися частинки накипу.

Якщо процедура проведена правильно, то ні наявності неприємного запаху, ні інших симптомів у пральної машини не буде. В разі виникнення проблем рекомендуємо звернутися в Сервісний центр, де професіонали проведуть більш детальний огляд і очищення.Замовити дзвінок!

  • +38
  • Передзвоніть меніПередзвоніть мені
    ×