Очищення пральної машини оцтом

Оцет допоможе повернути пральній машині її відмінний робочий стан. Чистка пральної машини оцтом – ефективний захід, адже завдяки високій концентрації оцтової кислоти оцет є потужним миючим засобом, який вбиває мікроби, позбавляє від запахів, змиваючи бруд і жир.

Півсклянки оцту слід просто залити в ємність машини, де зазвичай засипають порошок, включити тривалий цикл прання та найвищий температурний режим, що дозволить якісно виконати намічене завдання. Після закінчення циклу, необхідно перевірити зливний фільтр, на якому можуть залишатися невеликі частки накипу, й очистити його.

Розчин з води і оцту можна також використовувати для протирання поверхні пральної машинки та її окремих деталей.

Переваги такого методу очищення:

  1. доступність;
  2. безпека;
  3. ефективність (особливо добре прибирає цвіль в пральній машині).

Регулярні профілактичні заходи за допомогою оцту дозволяють зберегти техніку в робочому стані та відстрочити ремонт пральної машини. Цю процедуру доцільно проводити два рази на рік.

З недоліків очищення пральної машини оцтом виділимо два моменти: це специфічний запах (після використання оцту приміщення необхідно добре провітрити) і ризик недотримання пропорції, що може призвести до роз'їдання деталей або загрубіння ущільнювальної гумки.

Також слід зазначити, що оцет – це сильнодіючий засіб, він негативно впливає на гумові та пластмасові деталі пральної машини, тому його бажано чередувати з іншими методами очищення.Замовити дзвінок!

  • +38
  • Передзвоніть меніПередзвоніть мені
    ×