Як часто необхідно чистити бойлер (водонагрівач) і хто повинен це робити?

Для того, щоб зберегти гарантію на якісний бойлер, його обов'язково потрібно правильно обслуговувати. Це потрібно робити вчасно, інакше сумних наслідків для техніки не уникнути. Залежно від виробника, перерва між операціями з очищення може бути різною, це прописано в технічній документації до кожного приладу.

Найчастіше чистка бойлера проводиться один раз на рік, але бувають і виключення, такі як: Atlantic - 2 роки або бойлера Arti з сухим теном - ті самі 2 роки та щорічний огляд.

як часто потрібно чистити бойлер

На що варто звернути увагу

Для якісного догляду за бойлерами потрібно не тільки позбутися можливих забруднень, але й замінити встановлений всередині пристрою анод. Це витратний матеріал, який присутній в усіх сучасних бойлерах. Він приймає на себе більшу частину електрохімічного впливу, що завдається навколишнім середовищем. Всі забруднення скупчуються всередині та можуть негативно позначатися на загальній роботі пристрою, тому з ними необхідно обов'язково щось робити. Анод елементарно зношується замість того ж баку. Як тільки цей елемент буде занадто забруднений, весь бруд почне переходити на бак. Замінити один невеликий елемент набагато простіше, ніж втрачати зайві час і кошти на заміну цілого баку. Тому дуже важливо стежити за бойлером і міняти анод при кожному чищенні. Зверніть увагу, що виробники часто вказують, що гарантія на бойлер зберігається тільки за своєчасної заміні магнієвого аноду. Тому прочищення водонагрівача є обов'язковою.

Хто повинен займатися обслуговуванням?

Наголошуємо: щоб зберегти гарантію на бойлер, його обслуговуванням повинні займатися професіонали. Не у всіх людей є добрий досвід роботи з сантехнікою. Тому краще відразу ж звернутися за допомогою до фахівців і скористатися послугами спеціалізованого сервісного центру

Це важливо, тому що допомога фахівців може значно продовжити термін служби бойлера, не пошкодивши при цьому початкову гарантію. Майстри будуть знати напевно, що саме вони роблять і тому зможуть почистити бойлер набагато швидше звичайного користувача. Залучати фахівців потрібно не в останній момент, а як тільки буде виявлена ​​проблема. До того ж, зараз досить виділити на це всього лише кілька хвилин. Співробітники сервісу завжди будуть раді допомогти вам з вирішенням проблем.Замовити дзвінок!

  • +38
  • Передзвоніть меніПередзвоніть мені
    ×