Який бойлер кращий: емаль або нержавіюча сталь?

Перед тим як купити бойлер, необхідно ознайомиться з технічними особливостями приладу та баку.

Уразливість резервуару безпосередньо залежить від якості і кількості зварних з'єднань у конструкції, що експлуатується. На ділянках зварювання нержавіючої сталі є високий ризик появи корозії, а наявність емалі на поверхні служить добрим захистом від ураження іржею. Що ж краще? Емаль або нержавіюча сталь?

Для наочності наведемо фото пристрою бойлера, де чітко видно внутрішній бак і його функції.

Емальовані покриття баків дійсно стримують появу корозії, не впливають на смак і колір води, і як правило, не викликають алергії. Але при цьому дуже чутливі до стоків, ударів, що призводять до мікротріщин, і тут вже корозії і течі не уникнути.

Науково-технічний прогрес не стоїть на місці, виробники покращують і модифікують якість. Так, наприклад, сьогодні маємо "срібну емаль", "титанову емаль", склокераміку та ін. Однак, більш надійними та довговічними є водонагрівачі з баками з нержавіючої сталі. Вони менш примхливі до механічних впливів, вимагають мінімального обслуговування бойлера. На початку розвитку виробництва баків з нержавіючої сталі була проблема "зварних швів", і як наслідок - корозія. На сьогодні даний недолік повністю викорінений і якість виробів на порядок зросла.

Якщо розглядати терміни гарантії, то виробники водонагрівачів з емальованими баками надають гарантію до 3-5 років на свої вироби, а з баками з нержавіючої сталі 5-7 років. Це говорить про надійність. Замовити дзвінок!

  • +38
  • Передзвоніть меніПередзвоніть мені
    ×