Пральна машина не відкривається – причини та ремонт несправності

Пральна машина – одне з небагатьох винаходів, яке тісно увійшло в життя людини і по праву вважається незамінним. Але в процесі експлуатації таке обладнання, як і будь-яке інше, може ламатися та працювати з порушеннями. Не відкриваються дверцята пральної машини – поширена несправність, яка може проявитися на будь-якому експлуатаційному терміні. Але не потрібно відразу впадати в паніку та готувати себе до найгіршого. Така поломка може бути виправлена ​​самостійно вами. У деяких випадках потрібен професійний ремонт пральної машини, замовити який краще в сервісному центрі.

заклинило двері пральної машини

Чому дверцята пральної машини не відкриваються, як зрозуміти причину?

Пральна машина – техніка, яка укомплектована широким спектром опцій, що вводяться в роботу алгоритмами на основі електроніки. З цієї причини користувач не може передбачити її поведінку, навіть при правильному та обережному підході. Як і виробник не гарантує відсутності поломок під час всього експлуатаційного періоду, включаючи ті ситуації, коли сама модифікація відноситься до преміум сегменту. Найчастіше пральна машина перестає відкриватися після закінчення циклу прання. Після сигналу про завершення процедури, як правило, захист скидається, і ви можете відкрити дверцята. Але бувають ситуації, коли вона ніяк не піддається. Зрозуміти, що поломка дійсно існує, є можна декількома способами:

  1. Дверцята пральної машини не відкриваються, але самі вільно "ходять" – найімовірніше з ладу вийшли дрібні деталі ручки. Вирішити проблему можна шляхом повної заміни старої фурнітури на нову.
  2. Ручка працює, але дверцята все одно не відкриваються – причиною поломки є вихід з ладу системи блокування люку. Усунути поломку можна шляхом заміни зламаних комплектуючих.

У деяких випадках причиною відсутності реакції на відкриття дверцят може бути збій в роботі. Інтелектуальний модуль перестає подавати сигнал на зняття блокування. Як підсумок, при завершенні циклу прання ви не можете відкрити люк, щоб витягти одяг з бункера. Але все з перерахованого вище підлягає ремонту.

двері пральної машини не відкривається

Не відкривається пральна машина – як полагодити поломку?

Причиною появи такої поломки у пральних машин можуть бути як фізичні фактори, так і збої в електроніці. Щоб усунути дефект і продовжити користуватися технікою, ви можете процедуру лагодження провести самостійно. Для цього потрібно виконати ряд дій:

  1. Перед початком ремонтних робіт вимкніть пральну машину з мережі. Для цього витягніть з розетки кабель або перекрийте подачу електрики на щитку.
  2. Відкрийте люк на передній панелі, де розташований зливний фільтр. Якщо там є трос аварійного відкриття дверцят, найчастіше він помаранчевого кольору, потягніть за нього. Люк відкриється.
  3. За відсутності тросу зніміть передню панель пральної машини. Далі нахиліть її таким чином, щоб барабан трохи зійшов зі своїх пазів і своєю вагою натиснув на люк. Паралельно намацайте фіксатор в місці блокування і відведіть його в сторону. Дверцята відкриються.

Зверніть увагу, що до самостійного ремонту потрібно вдаватися тільки в тому випадку, якщо ви 100% впевнені в своїх силах. Відсутність навичок і знань в даному питанні може викликати суміжні проблеми. Це спричинить додаткові витрати, а в деяких випадках призведе до повного виходу з ладу обладнання без можливості ремонту.

Читайте також: Чому важливо проводити очищення пральної машини.

Якщо не впевнені в своїх силах, ви можете звернутися в сервісний центр до професійних майстрів. Кваліфікований працівник прибуде на об'єкт в заздалегідь обумовлений час для ремонту пральної машини. Завдяки тому, що техніка буде полагоджена з дотриманням стандартів і з використанням сертифікованих матеріалів, вона прослужить ще довго.Замовити дзвінок!

  • +38
  • Передзвоніть меніПередзвоніть мені
    ×