Чому важливо проводити очищення пральної машини?

Для справної роботи та відстрочки ремонту пральної машини, необхідно проводити її регулярне очищення. Це пов'язано з тим, що бруд, що змивається з одягу, накопичується на нагрівальному елементі та основних деталях обладнання. Помітити це можна по чорним плямам, які з’являються на краях барабану. Під цими плямами ховається звичайна цвіль, яка розвивається через вологість і тепло. Потрібно враховувати і солі, які знаходяться у воді і можуть осідати на деталях техніки.

Навіщо чистити пральну машину?

Причини для обов'язкового очищення пральної машини

Є кілька причин, чому пральну машину слід очищати регулярно.

 1. Сукупність бруду, цвілі, накипу може спровокувати виникнення неприємного запаху, який незабаром осяде на чистих речах.
 2. Наявність різного роду відкладень впливає на роботу самого приладу та може з часом стати причиною їх повної поломки.
 3. Агресивні хімічні речовини та пральний порошок низької якості впливає на роботу ТЕНу та інших внутрішніх елементів.

Вода в міських умовах досить жорстка через підвищений вміст солей, кальцію та магнію. При підігріві жорсткої води, ці речовини утворюють осад, який і є причиною утворення накипу.

Як часто потрібно чистити пральну машину?

Коли необхідно виконувати очищення?

Пральну машину слід очищати в наступних випадках:

 • У профілактичних цілях. Періодичне очищення дає можливість запобігти виникненню поломок пральної машини і збільшує її експлуатаційний термін.
 • Коли якість прання стала гіршою. Це може бути пов'язано з невірною подачею води, її нагріванням або іншими причинами. Якщо процес прання помітно збільшився в часі, а також став більшим об’єм води, що витрачається, порошку та електроенергії, то очищення необхідно проводити якомога швидше.
 • Відчутні неприємні запахи. Його можуть видавати як самі речі, так і барабан. Причина безпосередньо пов'язана з внутрішніми забрудненнями приладу.
 • Систематичні збої в роботі. Якщо процес прання екстрено переривається з якихось причин, або ті чи інші команди перестали виконуватися, потрібно звертатися до майстра для виявлення причини несправності.
 • Подача холодної води. Це не тільки безпосередньо відображається на якості прання речей, а й впливає на внутрішні деталі пральної машини. Причина пов'язана з тим, що нагрівальний елемент вийшов з ладу, або на ньому утворилася велика кількість накипу.

Читайте також: Основні засоби для очищення пральної машини.

Як підтримувати чистоту пральної машини?

Догляд за пральною машиною

Щоб не зіткнутися з різними неприємностями, слід дотримуватися певних рекомендацій.

 1. Враховувати вагове обмеження барабану для прання – щільно набивати речі та перевантажувати його не рекомендується.
 2. З метою профілактики забруднень і цвілі після завершення прання, необхідно ретельно протирати гуму барабану.
 3. Для профілактики знадобиться періодичне застосування спеціальних засобів проти накипу.
 4. Щоб бруд і бактерії, які скупчились, не поширювалися, необхідно виконувати періодичну промивку відсіку для порошку.
 5. Профілактичне технічне очищення барабану пральної машини – для цього можна використовувати звичайну лимонну кислоту, яку необхідно буде додати всередину барабану. Це дозволить усунути з ТЕНу та внутрішніх деталей накип, що накопичився.

Щоб запобігти виникненню несправностей машинки автомату, очищення слід виконувати регулярно. Це дає можливість бути впевненим в тривалому експлуатаційному терміні техніки. При виникненні поломок, усунути які в домашніх умовах неможливо, необхідно звернутися в наш сервісний центр для виклику досвідченого фахівця з побутової техніки.Замовити дзвінок!

 • +38
 • Передзвоніть меніПередзвоніть мені
  ×