При включенні бойлеру вибивають пробки, що робити?

Сучасні модифікації бойлерів працюють від прямого джерела електромережі. Незважаючи на те, що виробники комплектують свою продукцію всілякими захистами та продумують конструкцію до найменших деталей, конфузи все ж трапляються. Багато користувачів стикаються з проблемою вибивання пробок відразу після включення бойлеру. Таке може траплятися з різних причин, при цьому погана якість техніки не є основним фактором.

Вибило пробки при включенні бойлера

Чому вибиває пробки при включенні бойлеру?

Перше, на що потрібно звернути увагу, якщо ви зіткнулися з цією проблемою – як саме було проведено встановлення бойлеру. В електросхему в обов'язковому порядку має бути включений ПЗВ – пристрій захисного відключення. З його допомогою пристрій і сама електромережа залишаються захищені при збоях в роботі. При цьому вибивати пробки може і по ряду інших причин:

 1. Електромережа перевантажена – перед включенням бойлеру ви повинні знати його ресурс споживання електроенергії в робочому стані. Це дозволить виключити вибивання пробок при активації одночасно декількох приладів.
 2. Один або кілька елементів в комплектації є неробочими – через порушення може спрацьовувати ПЗВ. Як підсумок, контакт може пробивати між проводом і вимикачем, приводячи до збоїв в роботі.
 3. Бойлер вийшов з ладу – через поломки всередині техніки електрику може пробивати, викликаючи активацію захисту. Найчастіше це відбувається через порушення герметизації нагрівального елементу – ТЕНу.

Діагностувати проблему можна шляхом візуального огляду. Найчастіше техніка та предмети поблизу починають битися струмом. Це перша ознака того, що бойлер почав працювати з порушеннями і потребує обслуговування. Експерти не рекомендують такого роду несправності усувати самостійно. Виклик майстра – найкраще рішення за відсутності у вас спеціальних навичок, адже ремонтні роботи безпосередньо пов'язані з електрикою.

Читайте також: Підключення бойлеру до електромережі.

При включенні водонагрівача вибиває пробки

Як зробити так, щоб пробки не вибивало при включенні водонагрівача

Залежно від причини, що викликала нестабільну роботу бойлера та вибивання пробок, алгоритм вирішення ситуації може відрізнятися. Але є базові дії, які можна застосовувати для усунення проблеми, незалежно від осередку його формування:

 1. Перевірка потужності автомату – ви повинні впевнитись, що ліміт потужності не був перевищений. Проблема вирішується шляхом заміни ПЗВ і виконанням суміжних робіт для збільшення ресурсу.
 2. Перевірка ПЗВ на працездатність – порушення в його функціонуванні може призвести до вибивання пробок. Щоб вирішити проблему, вам необхідно старий пристрій замінити на новий. Можна скорегувати роботу існуючого, але це лише ненадовго продовжить функціонування бойлеру без вибивання пробок.
 3. Проведення діагностики автомату та пробок – дефекти можуть стати причиною збоїв. З їх усуненням проблема може повністю вирішитися.
 4. Перевірка самого пристрою на предмет наявності несправностей – несправність можуть спровокувати активацію захисту, що стає причиною вибивання пробок. Проблема вирішується шляхом діагностики пристрою та вжиттям заходів щодо його ремонту.

В процесі діагностики обладнання та подальшого ремонту водонагрівача важливо дотримуватися заходів безпеки. Якщо ви не розбираєтесь в специфіці роботи бойлерів і не вмієте поводитися з електрикою, рекомендуємо не займатися «самолікуванням». Неправильні дії можуть не тільки пошкодити техніку, а й бути шкідливими для вашого здоров'я. Звернувшись в сервісний центр, ви економите власний час і отримуєте гарантію, що майстер полагодить пристрій вірно та надійно. Завдяки цьому водонагрівальне обладнання після ремонту прослужить довго, не доставляючи вам, як користувачу, ніяких незручностей.Замовити дзвінок!

 • +38
 • Передзвоніть меніПередзвоніть мені
  ×