Засоби для чищення пральної машини

Щомісячне чищення пральної машини може прибрати з неї будь-які запахи, які накопичуються в процесі експлуатації.

Крім домашніх засобів для чищення є і багато інших. Засоби для чищення пральної машини, які пропонуються сучасним ринком, різноманітні й багатогранні (Dr.Beckmann, Wpro Power Fresh, Tiret, Selya, Антинакипін тощо). Вітчизняні та зарубіжні виробники пропонують їх величезну кількість. Серед них можна відзначити рідкі очисники, головні показники яких – простота у використанні та ефективність.

Як використовувати спец засоби для очищення пральної машини? У кожного з виробників своє дозування й досить буде прочитати інструкцію. Далі гель або порошок насипається в барабан і запускається програма прання. Розберемо деякі з засобів:

 1. Калгон (Calgon). Рекомендований для нових пральних машин. Допоможе пом'якшити воду, однак неефективний при боротьбі з уже утвореним раніше накипом.
 2. Доктор Тен. Знімає накип, що утворився. Однак потрібно не менше двох очисток в місяць.
 3. Dr. Beckmann – відмінний засіб, який непогано зарекомендував себе на ринку.
 4. Тайрон (Tyron) – бюджетний варіант, однак ефективність трохи більша, ніж у Калгону.
 5. Wpro Power Fresh – дієвий засіб, який бореться як з накипом, так і з неприємним запахом.
 6. Selya – засіб, який містить хлор. Допомагає при боротьбі з грибком і цвіллю.
 7. Антинакипін – досить недорогий ефективний засіб.

Читайте також: Як почистити пральну машину оцтом.

Чималою популярністю в наші дні також користуються очисники з бластерами запаху, завдяки яким в пральній машині завжди зберігається приємний і свіжий аромат. Виробляють їх ті ж компанії: Dr.Beckmann, Wpro Power Fresh, Tiret, Selya, Антинакипін тощо. 

Не можна вибирати й часто використовувати абразивні засоби або розчинники, які можуть подряпати або пошкодити ваш побутовий прилад. Тому при покупці та виборі звертайте увагу на наявність абразивних речовин у складі. Це важливо, щоб потім не проводити ремонт пральної машини та заміну її частин.

Після проведеного очищення спеціальними засобами в обов'язковому порядку слід в машинці почистити фільтр впускного шлангу, де затримуються мінерали й сміття, що потрапляє разом з водою. Після певного часу фільтр може забитися зазначеними речовинами, створюючи перешкоду потрапляння води в машину для нового циклу. Щоб очистити фільтр, необхідно відключити подачу води, потім від'єднати шланг і видалити сміття з отвору шлангу. У разі виникнення проблем з очищенням або виникненням протікання в пральній машинці слід відразу звернутися в Сервісний центр: тел. 099-274-74-24, 067-224-74-24, 093-274-74-24.Замовити дзвінок!

 • +38
 • Передзвоніть меніПередзвоніть мені
  ×