Пральна машина не зливає воду.

Пральна машина раптово зупинилася або після завершення прання в барабані повно мильної води, в якій плавають речі? Це ознаки того, що пральна машина не зливає воду. Все може обійтися і причини можна усунути самому. В іншому випадку вам може знадобитися ремонт пральної машини професіоналом.

Що ж сталося з такою важливою побутовою технікою? Тут можлива як поломка, так і вибір неправильного режиму.

Якщо вода з барабану не викачується, можна спробувати самостійно виявити причину. Ми розповімо про найпоширеніші поломки або складності, які можуть призвести до проблеми:

 • Режим. В багатьох відомих марках пральних машин є функція «зупинка без віджиму». Застосовується вона для делікатного поводження з речами – без деформації і розтягування. Якщо ви бачите, що включений цей режим, необхідно скасувати виконання програми і запустити злив води.
 • Зливний шланг. Часто буває, що шланг, по якому повинна зливатися вода, перекручений або зігнутий. В роботі ми зустрічали ситуацію, коли шланг був передавлений. У таких випадках вода просто не може вільно текти. Вирішити питання просто - розкрутіть або розігніть шланг. Звільніть прохід для води.
 • Каналізація. Зливний шланг найчастіше підключений до загальної каналізації. Якщо з її прохідністю є складнощі, вода не буде зливатися. Від'єднайте шланг і помістіть його в раковину або ванну. Вода почала зливатися? Отже це засмічення в каналізації. Тут допоможе сантехнік.

Машинка не зливає воду і гуде

Не зливається вода в пральній машині - що робити?

Якщо програма обрана правильно, каналізація чиста, а шланг знаходиться в правильному положенні, справа куди серйозніша. Швидше за все, машинці потрібен ремонт.

Що робити? Рекомендується вимкнути електроживлення пристрою, дістати білизну та виконати аварійний злив води з пральної машинки. Злити воду можна через спеціальний зливний фільтр. Де саме він розташований, можна подивитися в інструкції або в Інтернеті. Найчастіше аварійний злив знаходиться в невеликому люці знизу агрегату.

Причиною того, що вода не зливається, може бути внутрішня поломка побутового пристрою. Зробити точну діагностику та ремонт пральної машини може тільки професійний майстер. Якщо ваша пральна машина не зливає воду і гуде, вимкніть її з мережі і телефонуйте в сервіс!

Вкрай не рекомендується приступати до ремонтних робіт самостійно, не маючи достатнього досвіду та відповідного набору інструментів. Краще довіритися фахівцям з досвідом. Майстер, який приїхав за викликом, оцінить серйозність поломки та запропонує усунути її вдома або доставити техніку в майстерню.

Пральна машина не зливає воду і тріщить

ТОП-3 поломки, через які вода не зливається з машинки.

Механічні та прості причини ми описували вище. Зараз розповімо про реальні проблеми – вихід з ладу агрегатів або електроніки:

 1. Проблема з електронікою. Сюди відносяться ушкодження проводки, вихід з ладу мікросхем, перегрів. У такому випадку необхідна повна діагностика. Виконати її можна на місці, а за результатами приймається рішення: ремонт агрегату на дому або транспортування в сервісний центр для усунення неполадок.
 2. Вийшов з ладу модуль управління. Такий ремонт можливий тільки в майстерні. Діагностика електронної плати проводиться спеціальним приладом, підключеним до комп'ютера. Заміна модуля можлива, але це недешеве задоволення.
 3. Відмовив насос. Ситуація виникає часто в ході експлуатації побутового приладу. Машина починає гудіти, вода не зливається. Причиною може стати знос помпи. Така проблема найчастіше виникає у техніки після 5-6 років служби. В усього є свій ресурс.
 4. Зламався показник рівня. Перед зливом води внутрішній комп'ютер машинки отримує сигнал від показника рівня. Якщо він зламаний, система не отримує дані про наявність води в ємності і не зливає воду.

Всі описані поломки можуть супроводжуватися і додатковими побічними ефектами. Машинка може гудіти, тріщати, дверцята не відкриватися. Крім цього. машинка може не віджимати білизну. Такі поломки зустрічаються у пральних машин будь-якого типу: напівавтомат або автомат.

Як злити воду в аварійному режимі

Що робити, якщо самостійно не вдалося вирішити проблему зі зливом води?

Якщо впоратися з проблемою самому не вдається, рекомендуємо звернутися в servis044. В нашому сервісному центрі працюють грамотні фахівці з великим досвідом в ремонті техніки. Наявність діагностичного обладнання і спеціальних інструментів, дозволяє виконувати завдання з діагностики та ремонту якісно, ​​з гарантійним талоном.

Читайте також: Не крутиться барабан в пральній машині

В ході обслуговування та ремонту використовуються тільки якісні і перевірені запасні частини від виробників. Звернення до фахівця значно дешевше, ніж покупка нової машинки. Виникла поломка – телефонуйте майстрам!Замовити дзвінок!

 • +38
 • Передзвоніть меніПередзвоніть мені
  ×