ТОП-5 причин доручити ремонт побутової техніки професіоналам

Побутова техніка вже давно стала звичною частиною повсякденного життя. Холодильники, пральні машини, мікрохвильові печі та численні інші пристрої роблять побут комфортнішим і дають можливість автоматизувати різного роду процеси. Труднощі виникають тоді, коли техніка частково або повністю виходить з ладу.

Досить часто це відбувається в тих випадках, коли офіційна гарантія вже закінчена. Тоді є два можливих варіанти: покупка нового устаткування або ремонт побутової техніки в сервісному центрі. Другий варіант кращий і дає можливість заощадити. Багато користувачів вирішують робити ремонт самостійно в домашніх умовах. Це може або посилити поломку, або призвести до повного виходу пристрою з ладу. Саме тому такі роботи слід доручати професіоналам. У статті ми розберемо основні переваги такого рішення.

де ремонтувати побутову техніку?

Чому довіряти ремонт побутової техніки слід тільки професіоналам?

Одним з таких є сервісний центр з обслуговування, встановлення та ремонту побутової техніки Servis044. Є кілька причин, чому слід звертатися саме до нас:

 1. Великий асортимент послуг. У штаті велика кількість майстрів, що дає можливість працювати з різноманітною технікою. В одному місці можна виконати ремонт будь-якого устаткування.
 2. Гарантія високої якості. В процесі ремонту використовуються сучасні технології та оригінальні запчастини. Майстри мають солідний досвід. На кожну з послуг видається письмова гарантія.
 3. Власний склад запчастин. Це дозволяє нівелювати очікування тижнями заміни деталі, що вийшла з ладу. В свою чергу, це скорочує терміни ремонту пристрою. Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини, рекомендовані виробником.
 4. Доступні розцінки. Якщо відштовхуватися від співвідношення ціна-якість, то вигода очевидна. Звернення в сервісний центр додатково дає можливість заощадити на придбанні нової техніки.
 5. Короткі терміни усунення несправності. Завжди є можливість вказати бажаний час візиту фахівця. Сервісний центр працює щодня. Такий графік дозволяє знайти оптимальний час для проведення ремонту.

ремонт побутової техніки самостійно

Чи можна усунути несправність самостійно?

Усунення несправностей побутової техніки вимагає в більшості випадків особливих навичок і устаткування. Усунути в домашніх умовах незначні несправності можна тільки, якщо суворо дотримуватися інструкцій і рекомендацій. У нашому блозі можна знайти докладні статті про те, як виявити та усунути різного роду поломки. Але слід пам'ятати, що звернення в сервісний центр до професіоналів своєї справи буде в кілька разів ефективнішим.

Це пов'язано з кількома причинами:

 • Самостійно, без використання спеціального обладнання назвати точну причину поломки в більшості випадків просто неможливо. Майстри сервісного центру з цією метою проводять повний комплекс діагностичних робіт.
 • Деякі поломки носять прихований характер, виявити їх можна тільки в тому випадку, якщо повністю розібрати техніку. У домашніх умовах це буде зробити важко.
 • Ремонт побутової техніки вимагає заміни певних деталей. Підібрати потрібні запчастини зможе тільки майстер з багаторічним досвідом.
 • Майстри сервісного центру під час діагностики обладнання досить часто знаходять дрібні несправності, які в подальшому могли б стати причиною або більш серйозних поломок, або повного виходу побутової техніки з ладу.

Читайте також: Як вибрати сервісний центр.

Сервісний центр Servis044 – це команда майстрів, яка виконує ремонт і встановлення бойлерів, пральних машин, холодильників та будь-якої іншої побутової техніки в короткі терміни і за доступними розцінками. Крім цього в нашому штаті є майстри на всі руки, чоловік на годину, сантехніки та електрики. Довіряти ремонт слід тільки професіоналам!Замовити дзвінок!

 • +38
 • Передзвоніть меніПередзвоніть мені
  ×