Очищення кондиціонеру та його обслуговування в Києві і області

Якщо раніше кліматична техніка комплектувалась тільки однією функцією – охолоджувати приміщення до заданої температури, зараз є моделі з обігрівом. Таке доповнення не тільки значно підвищує можливості техніки, а й збільшує частоту обслуговування кондиціонерів. У звичайних умовах кондиціонер використовується практично цілий рік. За цей час сторонні речовини накопичуються на фільтрах, фреон витрачається, а робочі вузли починають потребувати змащення. Своєчасне обслуговування та очищення кондиціонерів в кілька разів підвищує його продуктивність і термін служби. Щоб вам не довелося в найближчому майбутньому купувати новий кондиціонер, довіряйте його очищення кваліфікованим майстрам сервісного центру Сервіс044.

Обслуговування кондиціонерів і їх очищення – причини та важливість процедури

Погана збірка та несумлінність виробника – фактори, які впливають на подальшу експлуатацію. За статистикою більш дорогі моделі служать довше та потребують обслуговування рідше. Але є ряд факторів, які впливають на частоту очищення кондиціонеру, незалежно від того, яка модель встановлена ​​у вашому будинку або офісі:

 1. Зовнішнє середовище. Якщо вікна приміщення виходять на будівництво, жваву вулицю або запилену місцевість – це неодмінно позначиться на частоті його обслуговування та очищення.
 2. Розміщення кондиціонеру. Чим вище розташовані блоки кондиціонеру, тим менше пилу накопичується на його фільтрах. Відповідно очищення потрібно рідше.
 3. Частота експлуатації. При регулярному використанні фільтри забруднюються швидше, але якщо ви довго не використовуєте кондиціонер, його теж потрібно чистити та обслуговувати. В неробочому стані пил все одно потрапляє всередину пристрою, осідаючи на робочих вузлах.

Зверніть увагу, що в звичайних умовах експлуатації очищення кондиціонерів потрібно не рідше одного разу на півроку. Якщо використовуєте таке обладнання щодня, викликати майстра для обслуговування кондиціонеру потрібно кожні 2-3 місяці. Дотримуючись термінів очищення, ви не тільки відкладете ремонт кондиціонеру, але й підвищите його продуктивність – обладнання буде працювати ефективніше, споживаючи менше електрики.

Обслуговування кондиціонера Київ

Очищення кондиціонеру в Сервіс044 – це вигідно

Обслуговування кондиціонерів – нескладний процес, який в більшості випадків можна здійснити самостійно. Якщо почистити фільтри внутрішнього блоку не складе великих труднощів, то заправка кондиціонеру та очищення зовнішнього блоку вимагає вмінь. Щоб обслужити кондиціонер правильно, рекомендуємо звертатися до фахівців. Співпрацюючи з сервісним центром Сервіс044 ви отримаєте:

 • якісне обслуговування – майстри регулярно навчаються та покращують навички;
 • сумлінно виконану роботу – в компанії працюють тільки професіонали;
 • правильне обслуговування – очищення кондиціонеру з дотриманням всіх стандартів. Обслуговуємо внутрішній і зовнішні блоки;
 • очищення кондиціонерів будь-якої складності – майстри впораються навіть з самими складними ситуаціями.

Довіряючи обслуговування кліматичної техніки фахівцям, вам не потрібно самостійно вникати в усі тонкощі процедури. Всю роботу за вас виконає майстер, слідуючи актуальному алгоритму дій. Завдяки тому, що співробітники компанії Сервіс044 регулярно навчаються, вони з легкістю справляються зі старими модифікаціями та обладнанням останніх моделей.

Процес очищення кондиціонеру та його обслуговування

Якщо ваше кліматичне обладнання почало шуміти, в процесі роботи видавати неприємний запах або недостатньо холодити, прийшов час його почистити та обслужити. Ви можете спробувати самостійно почистити кондиціонер, слідуючи урокам з Інтернет. Але експерти рекомендують вдаватися до такого рішення тільки в тому випадку, якщо у вас є навички. В усіх інших ситуаціях краще скористатися допомогою фахівця. Це дозволить вірно почистити кондиціонер і не завдати йому шкоди.

Щоб скористатися послугами нашого майстра, вам необхідно залишити заявку на сайті. Після обробки заявки менеджер звяжеться з вами для уточнення замовлення, дати та часу. Це для того, щоб співпраця пройшла успішно та не виникло непорозумінь.

Після підтвердження замовлення майстер приїде в зазначений час на обєкт, проведе діагностику, озвучить терміни та ціну. Ціна на очищення кондиціонеру та його обслуговування залежить від ряду факторів, моделі пристрою і т.ін. З урахуванням всіх нюансів ним буде виконана процедура за всіма стандартами та правилами. Після закінчення обслуговування обладнання ви відразу ж можете приступити до його використання в звичайному режимі.

Зверніть увагу, що ми здійснюємо очищення кондиціонерів на дому. Але в деяких випадках можемо здійснити це в сервісному центрі. Компанія Сервіс044 працює у всіх районах Києва та області.

Викликати майстра прямо зараз:

Консультація від майстра
Безкоштовно!

Ми знаходимося за адресою: Західний провулок, 3ц, 03067, Київ.

Відгуки клієнтів


Взяли собі за правило кожного року робити чистку кондиціонерів перед початком сезону. Це дозволяє зробити повітря в квартирі чистіше та водночас продовжити строк служби техніки. Дякую майстрам servis044 за щорічно якісну послугу.

Залишити відгукЗамовити дзвінок!

 • +38
 • Передзвоніть меніПередзвоніть мені
  ×