Чистка бойлера (водонагрівача) в Києві

Майстер з чистки бойлера

Бойлером називають пристрій для нагріву води. Електричний водонагрівач активно використовується у квартирах, приватних будинках, заміських дачах, офісних приміщеннях. Жителі мегаполісів встановлюють бойлер та успішно його експлуатують у період планового річного відключення водопостачання чи у разі поривів водопровідних труб. У багатьох селах і невеликих містах України немає централізованої подачі гарячої води тому використовуючи бойлер можна забути про гріття води в каструлях чи тазах.

Регулярне підвищення тарифів на комунальні послуги стане ще один приводом для встановлення водонагрівача. Сучасні моделі відрізняються високою енергоефективністю, тому користуватися бойлером може бути вигідніше, ніж платити за гарячу воду, подану тепловими мережами.

Чому потрібно чистити бойлер?

Купуючи і експлуатуючи водонагрівач, ми рідко замислюємося про необхідність його обслуговування. В процесі нагрівання води, на нагрівальному елементі (тені) утворюється накип, і чим більше водонагрівач працює, тим її більше.

Якщо вода містить велику кількість домішок, з часом кількість бруду всередині бака іноді просто вражає. Можна поставити в систему водопостачання фільтр грубої очистки води, що суттєво зменшить забруднення бойлера і поліпшить якість води в крані. Але фільтр не позбавить Вас від необхідності чистити бойлер.

Своєчасна чистка бойлеру може суттєво зекономити розхід електроенергії, так як накип на нагрівальному елементі суттєво ускладнює процес нагріву води. Замість відведених 1,5 – 2 годин, бойлер буде гріти воду від 3-х і більше годин. Самостійне очищення бойлеру стане заняттям досить брудним і ризикованим, тому краще довірити його майстру сервісного центру servis044. Ціна чистки бойлеру стартує від 600 грн і може відрізнятись в залежності від моделі водонагрівачу та інших фаткорів.

Як часто потрібно чистити бойлер

При повсякденному використанні обслуговувати, чистити бойлер і робити профілактику техніки необхідно не менше ніж раз на рік. Все залежить від жорсткості води. Якщо вода жорстка, колодязна або не відповідає стандартам, бойлер забивається накипом частіше. На практиці бувають випадки, коли вже за два місяці водонагрівач забивався так, що для його очистки доводиться звертатись у сервісний центр.

чистка бойлера та водонагрівача в Києві

Як відбувається чистка бойлера

Правильно і швидко почистити бойлер зможе тільки майстер servis044. Перш за все, потрібно:

 • відключити техніку від мережі, перекрити подачу холодної води;
 • через отвір, призначений для відведення гарячої води, злити воду;
 • зняти захисний кожух, закріплений з використанням гвинтиків, засувок;
 • отримати доступ до датчиків, нагрівального елементу, після чого їх необхідно витягти, зняти фланець, обережно витягнути тен;
 • бак потрібно вичистити, потім добре прополоскати напором зі шлангу;
 • тен від накипу слід очистити, потримавши його кілька днів в ємкості з оцетом чи розчиненою лимонною кислотою;
 • у випадку виходу з ладу магнієвого аноду, його необхідно замінити на новий.

Збірку водонагрівача роблять у зворотному порядку, його заповнюють водою, засвідчуються, що течі немає, після цього бойлер включають у мережу.

Ми знаходимося за адресою: Західний провулок, 3ц, 03067, Київ.

Викликати майстра прямо зараз:

Консультація від майстра
Безкоштовно!

Відгуки клієнтів


Вже не перший рік замовляємо чистку бойлеру у цього сервісного центру. Завжди задоволені як якістю виконаних робіт, так і ціною на такі послуги. Дуже дякую майстрам.

Залишити відгукЗамовити дзвінок!

 • +38
 • Передзвоніть меніПередзвоніть мені
  ×