Про нас

Servis044 – це команда професіоналів у сфері встановлення, обслуговування та ремонту побутової техніки. Ці послуги ми надаємо більше 10 років. Географія виконання замовлень – Київ і Київська область. В нашому штаті понад 100 майстрів різних напрямків. Кожен з них має спеціальну освіту в своїй сфері. Додаткові тренінги та заняття дають можливість постійно підвищувати рівень професіоналізму. Сервісний центр Servis044 приділяє увагу не тільки розвитку технічних знань. Ми вчимо співробітників спілкуватися з клієнтами та розуміти їх. Наші майстри завжди охайні, привітні й тактовні.

Servis044 працює в тісному партнерстві з компаніями-виробниками побутової техніки. Власний склад і прямі поставки запасних частин дозволяють побудувати гарну цінову політику для клієнтів. Необхідні комплектуючі: від кнопок до моторів завжди є в наявності. Це позначається і на термінах виконання робіт. Вам не потрібно буде чекати деталь з-за кордону. Ми швидко проведемо будь-які роботи, і ви будете насолоджуватися технікою.

Якщо вам потрібні послуги з встановлення, обслуговування або ремонту техніки, зв'яжіться з нашими менеджерами. Вони проконсультують і допоможуть оформити заявку на виклик майстра.

Номери телефонів:
+38 099 274 74 24
+38 093 274 74 24
+38 067 224 74 24

Крім цього ви можете залишити заявку на зворотний дзвінок безпосередньо на сайті. Повний перелік контактних даних, адреса, а також форма зворотного зв'язку знаходиться за посиланням: https://servis044.kiev.ua/kontakt.html 
 

Команда майстрів Servis044Замовити дзвінок!

  • +38
  • Передзвоніть меніПередзвоніть мені
    ×