Обслуговування, очищення та ремонт бойлера в Броварах

чистка бойлеру Бровари

Бойлер – сучасний пристрій, який значно спрощує можливість отримання гарячої води в квартирах і будинках. Тисячі сімей по всьому світу тепер не залежать від центрального водопостачання теплою водою, а можуть самостійно регулювати її подачу за допомогою бойлера. З впевненістю можна сказати, бойлер – одне з найістотніших і важливих винаходів людства кінця двадцятого століття.

Обладнання бойлера досить просте: зовнішній короб і внутрішній блок, а також спеціальний нагрівальний елемент. Звичайно, кожна модель бойлера – це індивідуальне рішення і не тільки в сфері дизайну. Матеріали виготовлення бойлерів можуть відрізнятися за якістю. Тип нагрівального елементу, його називають ТЕН, також відрізняється: може бути мокрий ТЕН або ж сухий ТЕН. Бойлери можуть бути обладнані механічною або ж електронною системою управління, що в підсумку впливає на кількість доступних опцій.

Бойлер, як і будь-яка інша техніка, рано чи пізно буде схильний до дрібних несправностей і навіть великих поломок. Навіть найдрібніші несправності необхідно виправляти, замовивши професійний ремонт бойлера, що дозволить значно продовжити термін служби пристрою та відстрочити його заміну.

Причини виникнення несправностей в бойлері

Водонагрівач може повністю або частково вийти з ладу в самий невідповідний момент. Розглянемо основні причини поломок.

 1. Засмічення. Дуже часто бойлер виходить з ладу, тому що в місцях входу холодної води і виходу гарячої утворюються засмічення. Для того щоб не допустити засмічень, рекомендується використовувати спеціальні фільтри.
 2. Накип. В принципі, сучасні бойлери оснащені спеціальним пристроєм – анодом, який запобігає появі накипу. Однак його необхідно міняти кожні 3-4 роки. Крім цього, рекомендується один раз в сезон виконувати очищення. Очищення бойлера в Броварах – один з напрямків діяльності сервісного центру Servis044.
 3. Перепади напруги. Це одна з головних причин виходу бойлерів з електронною системою управління з ладу. Якщо у вас часто трапляються перепади напруги, рекомендується придбати стабілізатором напруги.
 4. Перегрів. Часто водонагрівачі виходять з ладу і через перегрів. Причин такої поломки багато: надмірний накип, жорсткість води, несправність приладів бойлера.

Ми розглянули чотири основні причини поломки бойлера. Однак є ще й супутні причини, які також призводять до несправності водонагрівача.

 1. Неправильний монтаж. Дуже важливо здійснити приєднання бойлера за інструкцією, інакше рано чи пізно ви зіткнетеся з несправністями.
 2. Вихід з ладу нагрівального елементу. Можна зіткнутися з тим, що з бойлера перестала йти гаряча вода. Скоріш за все причина в тому, що ТЕН вийшов з ладу.
 3. Недбала експлуатація. Як і будь-які інші електропристрої, водонагрівач вимагає дбайливого ставлення, інакше термін його експлуатації може знизитися до 50%.
 4. Бактерії. Якщо бойлером не користуватися тривалий час, всередині можуть утворитися шкідливі бактерії, які викликають досить неприємний запах. Іноді навіть профілактика водонагрівача не допомагає позбутися їх.

І ще одна важлива причина поломки бойлерів – це зневага сервісним обслуговуванням. Обслуговування бойлерів в Броварах можна замовити в нашому сервісному центрі.

Ціни на обслуговування, очищення та ремонт бойлерів у Броварах:

№ п/п Ремонт бойлерів Ціна
1 Виклик майстра та діагностика (у випадках відмови від ремонту)*Виклик і діагностика включена у вартість ремонту 300 грн.
2 Очищення бойлеру Від 450 грн.
3 Заміна ТЕНу Від 650 грн.
4 Заміна фланцу Від 650 грн.
5 Заміна зворотного клапану Від 350 грн.
6 Ремонт електричної частини Від 450 грн.
7 Демонтаж бойлеру Від 600 грн.
8 Заміна термостату Від 450 грн.
9 Усунення протікання по з’єднанням Від 450 грн.


ремонт бойлеру Бровари

Ремонт, очищення та обслуговування водонагрівача в Броварах з Сервіс044 – це вигідно

В першу чергу при несправності водонагрівача рекомендується не вдаватися до послуг "домашніх майстрів", а звернутися в професійну сервісну службу.

Сервіс 044 – ваш вигідний сервіс з ремонту та обслуговування бойлерів в Броварах.

 • Надаємо офіційну гарантію на всі надані послуги.
 • Проводимо ремонт будь-якої складності.
 • Вигідні цінові умови.
 • Наявність необхідних комплектуючих для ремонту.
 • Сертифіковані майстри.

Ремонт водонагрівача від компанії Сервіс 044 здійснюється наступним чином:

 1. Виїзд майстра до вас додому.
 2. Діагностика несправностей.
 3. Оцінка вартості робіт.
 4. Укладення договору на ремонт пристрою.
 5. Далі відбувається безпосередньо сам ремонт обладнання.
 6. Даються рекомендації та інструкція з експлуатації.

Спеціалісти сервісного центру надають послуги в таких містах:

Ми знаходимося за адресою: Західний провулок, 3ц, 03067, Київ.

Викликати майстра прямо зараз:

Консультація від майстра
Безкоштовно!

Відгуки клієнтів

Залишити відгукЗамовити дзвінок!

 • +38
 • Передзвоніть меніПередзвоніть мені
  ×