Обслуговування, очищення та ремонт бойлера в Бучі

чистка бойлеру Буча

Бойлер – унікальна побутова техніка, яка дозволяє мати в своєму будинку або квартирі постійне джерело гарячої води. За рахунок особливостей конструкції ТЕНи нагрівають рідину до заданої температури, накопичуючи її в резервуарі. Залежно від нюансів конкретної модифікації, вода може залишатися гарячою в середньому вісім годин. Водонагрівач – те обладнання, яке використовується часто, і вимагає своєчасного обслуговування та очищення. Якщо цей нюанс нехтувати, воно може зламатися. Щоб виконати якісний ремонт бойлера в Бучі, рекомендуємо звертатися в наш сервісний центр Сервіс044.

Поширені причини поломок

Сучасні бойлери в умовах вірної експлуатації можуть служити більше десяти років, не доставляючи своєму користувачеві ніяких незручностей. Але навіть найякісніше обладнання з часом ламається. Виною цьому стає знос важливих робочих вузлів або порушення герметичності корпусу. В таких ситуаціях ремонт бойлера дозволить ще на деякий час продовжити службу. Але це не єдина причина, яка здатна вивести з ладу техніку. Серед поширених можна виділити:

 1. Поява накипу – він накопичується на ТЕНах, призводячи до перегорання важливих робочих вузлів і підвищення споживання електроенергії. Потрібно обов'язково проводити очищення бойлера вчасно.
 2. Утворення корозії – може порушити герметизацію корпусу, що призведе до протікання та більш швидкого охолодження води.
 3. Неякісний ремонт – оригінальні деталі повинні замінятися аналогічними або схожими за якістю. В іншому випадку вони швидше вийдуть з ладу і можуть спричинити появу нових поломок. 

Щоб уникнути передчасних поломок, експерти рекомендують вчасно проводити обслуговування водонагрівачів і використовувати їх із дотриманням рекомендацій виробника. В разі появи навіть незначних несправностей, не займайтеся самолікуванням. Професійна допомога дозволить довгі роки використовувати бойлер після ремонту.

Ціни на обслуговування, чищення та ремонт бойлерів в Бучі:

№ п/п Ремонт бойлерів Ціна
1 Виклик майстра та діагностика (у випадках відмови від ремонту) *Виклик і діагностика включена у вартість ремонту 300 грн.
2 Очищення бойлеру Від 450 грн.
3 Заміна ТЕНу Від 650 грн.
4 Заміна фланцу Від 650 грн.
5 Заміна зворотного клапану Від 350 грн.
6 Ремонт електричної частини Від 450 грн.
7 Демонтаж бойлеру Від 600 грн.
8 Заміна термостату Від 450 грн.
9 Усунення протікання по з’єднанням Від 450 грн.


ремонт бойлеру Буча

Ремонт, очищення та обслуговування водонагрівача в Бучі з Сервіс044 – це вигідно

Процес налагодження та обслуговування бойлерів включає в себе ряд складнощів і може бути здійснений майстром, у якого є досить спеціальних навичок. Експерти не рекомендують вдаватися до самостійного ремонту при відсутності:

 • необхідної бази знань для усунення проблеми;
 • якщо ви точно не знаєте, що стало причиною появи поломки;
 • у вас недостатньо інструментів для ремонту.

Звертаючись до фахівців сервісного центру Сервіс044, ви виключаєте можливість пошкодження важливих вузлів в процесі ремонту або очищення. Перед початком усунення несправності майстер проводить діагностику, оцінку та озвучує план дій. Завдяки цьому ви можете бути точно впевнені в сумлінності виконавця та якості виконання роботи. Викликавши майстра додому, ви оплачуєте ремонт. Але собівартість роботи набагато нижче, ніж придбання нового бойлера.

Процес надання послуг

Завдяки тому, що сервісний центр Сервіс044 працює в цій сфері багато років, ми можемо гарантувати якість на всіх етапах. Наші майстри та співробітники – професіонали своєї справи, які відповідально підходять до завдань з ремонту. Очищення бойлеру в Бучі також проводиться за всіма стандартами та вимогами виробників. Після оформлення замовлення співробітництво відбувається завжди за одним алгоритмом, де майстер:

 • прибуває на об'єкт в зазначений час;
 • спілкується з вами щодо симптомів несправності бойлера;
 • проводить професійну діагностику;
 • оцінює обсяг роботи;
 • інформує про всі нюанси ремонту;
 • проводить ремонт за вашою згодою;
 • дає рекомендації щодо подальшої експлуатації.

Завдяки налагодженій роботі ви не будете мати справу з непунктуальністю, порожніми обіцянками та недобросовісністю. Ще на етапі оформлення заявки на ремонт або обслуговування бойлера менеджер підбере відповідного майстра, який досконало виконає свої обов'язки.

Спеціалісти сервісного центру надають послуги в таких містах:

Ми знаходимося за адресою: Західний провулок, 3ц, 03067, Київ.

Викликати майстра прямо зараз:

Консультація від майстра
Безкоштовно!

Відгуки клієнтів

Залишити відгукЗамовити дзвінок!

 • +38
 • Передзвоніть меніПередзвоніть мені
  ×