Обслуговування, очищення та ремонт бойлера в Ірпені

чистка бойлера Ірпінь

З кожним роком в будинку сучасної людини з'являється все більше техніки, яка дозволяє виконувати щоденні турботи швидше і приємніше. Бойлер – одне з таких пристосувань. З його допомогою можна гріти воду без прив'язки до центрального водопостачання. Завдяки цьому будь-яку квартиру або приватний будинок реально забезпечити безперебійною подачею гарячої води. Залежно від обсягу та частоти використання, ви можете підібрати для себе потрібну модель водонагрівача. При цьому не варто забувати, що навіть така довговічна техніка може ламатися. В таких випадках ремонт бойлера, виконаний руками майстрів компанії Сервіс044, найкраще рішення.

Поширені причини поломок водонагрівачів

Найчастіше несправності різного ступеня складності призводять до неналежного використання і відсутності вірного обслуговування. В таких умовах навіть дороге устаткування може почати працювати нестабільно та зламатися. Але недотримання експлуатаційних рекомендацій не єдиний фактор, здатний викликати несправності. Серед них можна виділити:

 1. Перепади напруги в мережі – внаслідок цього електронні комплектуючі обладнання можуть перегоріти. На жаль, стабільність в електромережах Ірпеня залишає бажати кращого.
 2. Поява накипу та корозії – ці фактори накопичуються під час тривалої експлуатації, поступово підвищуючи споживання потужності на виконання поставленого завдання. Обов'язково необхідно проводити своєчасне обслуговування – очищення бойлера кілька разів на рік.
 3. Експлуатація несправного обладнання – будь-яка проблема, навіть незначна, при систематичному ігноруванні може стати причиною появи нових, більш глобальних поломок.

Важливим пунктом у використанні нагрівального обладнання є встановлення бойлеру та його підключення. Ці два етапи повинні виконуватися фахівцем і відповідно до рекомендацій виробника. Будь-які порушення можуть в подальшому спричинити появи суміжних проблем, таких як: протікання, відсутність нагріву, швидка втрата тепла і так далі. Якщо ви самі не володієте професійними навичками встановлення та введення в експлуатацію бойлерів, рекомендуємо скористатися послугами сервісного центру.

Ціни на обслуговування, очищення та ремонт бойлерів в Ірпені:

№ п/п Ремонт бойлерів Ціна
1

Виклик майстра та діагностика (у випадках відмови від ремонту)

*Виклик і діагностика включена у вартість ремонту

300 грн.
2 Очищення бойлеру Від 450 грн.
3 Заміна ТЕНу Від 650 грн.
4 Заміна фланцу Від 650 грн.
5 Заміна зворотного клапану Від 350 грн.
6 Ремонт електричної частини Від 450 грн.
7 Демонтаж бойлеру Від 600 грн.
8 Заміна термостату Від 450 грн.
9 Усунення протікання по з’єднанням Від 450 грн.


ремонт бойлера Ірпінь

Ремонт, очищення та обслуговування водонагрівача в Ірпені з Сервіс044 – це вигідно

Ремонт побутової техніки – процедура, яка повинна виконуватися руками фахівців. Незнання всіх тонкощів може призвести до появи додаткових несправностей або ж остаточно виведе з ладу обладнання. Звертаючись в Сервіс044, ви отримуєте можливість не тільки своєчасно полагодити, почистити або обслужити бойлер. Майстер з ремонту бойлерів в Ірпені виконує свою роботу сумлінно і з дотриманням стандартів. Завдяки тому, що наш персонал регулярно проходить навчання та вдосконалює навички, вони з легкістю можуть впоратися з будь-якою поставленою задачею. По закінченню роботи ними буде надано кілька рекомендацій, як використовувати техніку в подальшому. За рахунок цього обладнання після ремонту прослужить довго, не доставляючи проблем своєму користувачеві.

Процес надання послуг

Після підтвердження замовлення співробітництво з Сервіс044 буде відбуватися таким чином:

 • в зазначений час майстер прибуває на обєкт з усім необхідним для ремонту або очищення бойлеру;
 • з ваших слів фахівець ознайомлюється з проблемою;
 • проведення діагностики;
 • оцінка роботи;
 • інформування про нюанси;
 • здійснення робіт за вашою згодою;
 • фахівець дає поради з подальшої експлуатації.

Звертаючись до сервісного центру Сервіс044 вам не потрібно розв тонкощі. Ще на етапі оформлення заявки кваліфікований менеджер надасть консультацію, відповівши на актуальні питання. Завдяки тому, що ми довгий час працюємо в сфері ремонту, обслуговування та продажу побутового обладнання, наша команда працює злагоджено та сумлінно.

Спеціалісти сервісного центру надають послуги в таких містах:

Ми знаходимося за адресою: Західний провулок, 3ц, 03067, Київ.

Викликати майстра прямо зараз:

Консультація від майстра
Безкоштовно!

Відгуки клієнтів

Залишити відгукЗамовити дзвінок!

 • +38
 • Передзвоніть меніПередзвоніть мені
  ×