Ремонт холодильників у Києві на дому від Сервіс044!

Несправність холодильного обладнання – проблема, з якою стикаються користувачі під час експлуатації бюджетних і дорогих холодильників. Така техніка ламається нечасто, але виходячи з ладу, вимагає професійного ремонту. Звернувшись в сервісний центр Сервіс044, ви отримуєте якісний ремонт холодильників, здійснений за всіма стандартами та правилами. Завдяки цьому відремонтоване обладнання може прослужити ще багато років, не доставляючи ніяких незручностей.

Ремонт холодильника – причини виходу з ладу обладнання

Компресор вийшов з ладу, закінчився фреон, зламалося пускозахисне реле, з'явилися сторонні шуми – це далеко не всі несправності, які можуть проявитися під час експлуатації холодильника. Всі вони виникають з ряду причин:

 1. Виробник недобросовісно виконав свою частину роботи – під час конструювання моделі були використані матеріали та комплектуючі поганої якості, які не розраховані на тривалу експлуатацію.
 2. Під час транспортування або експлуатації були пошкоджені важливі робочі вузли – через це обладнання може працювати з перебоями або зовсім вийти з ладу.
 3. Устаткування експлуатувалося неналежним чином – до кожної моделі додається буклет з правилами використання. Перед початком експлуатації їх потрібно вивчити та дотримуватися протягом усього періоду користування.
 4. У вашому будинку виникають часті перепади електрики – ця проблема може призвести до згорання важливих комплектуючих. В деяких випадках допоможе ремонт холодильника на дому, а іноді потрібно його транспортування в сервісний центр.
 5. Устаткування старе і не підлягає використанню при покладених на нього навантаженнях – кожна модель холодильника має свої межі можливостей. Враховуйте їх на етапі вибору та придбання пристрою, віддаючи перевагу модифікаціям з великим запасом.

Холодильне обладнання також потребує своєчасного обслуговування. Поповнення запасів фреону, змащення робочих вузлів і заміна витратних матеріалів – це те, що може відстрочити необхідність ремонту холодильників і продовжити їх термін служби, а також вберегти їх від передчасних поломок. Кожен добросовісний виробник повинен додати до своєї техніки інструкцію, де розписані періоди обслуговування конкретної моделі холодильника. Дотримуючись їх і правил експлуатації, ви можете не турбуватися про те, що холодильник зламається в самий невідповідний момент і буде потребувати ремонту.

Кращі ціни в Києві:

№ п/п Найменування послуги Ціна
1 Виклик майстра та діагностика техніки (при ремонті) Безкоштовно
2 Виклик майстра та діагностика техніки (при відмові від ремонту) 300 грн.
3 Заміна терморегулятору (з урахуванням вартості деталі) Від 800 грн.
4 Ремонт модуля керування холодильником Від 1200 грн.
5 Заміна компресору (з урахуванням вартості деталі) Від 3000 грн.
6 Заміна електронного датчику (з урахуванням вартості деталі) Від 1300 грн.
7 Усунення витікання фреону Від 800 грн.
8 Заправлення холодильнику Від 1000 грн.

Майстер з ремонту холодильників від Сервіс044 – це вигідно

Звернутися в сервісний центр – єдине вірне рішення, якщо ви не володієте всіма тонкощами ремонту холодильного обладнання. Це не тільки вигідно з точки зору фінансів, але й по ряду інших причин:

 • обладнання лагодить кваліфікований майстер з ремонту холодильників – техніка після цього прослужить довго;
 • за необхідності заміни комплектуючих сервіс сам надає деталі за прийнятною ціною – не потрібно переплачувати за роздріб;
 • вам не потрібно витрачати час на вивчення тонкощів процесу – замість вас цими займеться майстер;
 • ви можете займатися своїми справами, поки майстер ремонтує холодильник – вам не потрібно бути присутнім особисто;
 • наші майстри прагнуть виконати ремонт холодильника на дому, тільки в рідкісних випадках може знадобитися його транспортування в сервісний центр.

Сервіс дає гарантію якості на проведений ремонт – майстри регулярно проходять навчання та вдосконалюють знання. Це дозволяє виконувати ремонт побутової техніки вірно таі надійно. Завдяки цьому вам не потрібно турбуватися про те, що після сервісу холодильник знову зламається найближчим часом.

Ремонт холодильників Київ

Майстер з ремонту холодильників від Сервіс044 – це вигідно

Звертаючись до сервісного центру, ви позбавляєте себе багатьох турбот. По-перше, якщо у вас немає спеціальних навичок – не потрібно вникати в усі тонкощі процесу. По-друге, ви не витрачаєте особистий час на ремонт холодильника. Досить викликати майстра додому, і він усуне всі неполадки. По-третє, немає потреби купувати запасні деталі, витратні матеріали та інші позиції, які можуть знадобитися під час ремонту. Сервісний центр співпрацює з багатьма виробниками, які постачають їм все необхідне для проведення якісного обслуговування і ремонту.

Щоб скористатися послугами сервісного центру Сервіс044, вам необхідно оформити заявку на офіційному сайті. Після її обробки з вами зв'яжеться менеджер компанії для уточнення деталей замовлення, терміновості виконання та інших нюансів. У зазначену дату, чітко за часом, майстер приїде за адресою для огляду зламаного обладнання. Після узгодження ціни та термінів виконується робота.

У більшості випадків ми проводимо ремонт холодильників на дому, але в деяких ситуаціях може знадобитися транспортування пристрою або його деталей в сервісний центр. Зверніть увагу, що сервісний центр Сервіс044 працює у всіх районах Києва і області.

Викликати майстра прямо зараз:

Консультація від майстра
Безкоштовно!

Ми знаходимося за адресою: Західний провулок, 3ц, 03067, Київ.

Відгуки клієнтів


Дякую за швидкий ремонт холодильника. Приємно коли майстер піклується за клієнта, приїхав вчасно, швидко зробив, повернув холодильник на місце. Дякую.

Залишити відгукЗамовити дзвінок!

 • +38
 • Передзвоніть меніПередзвоніть мені
  ×