Ремонт кондиціонерів в Києві та області

Кондиціонер – пристрій, який призначений для регулювання температури в приміщенні. Раніше цей вид побутової техніки використовували виключно для охолодження. Сьогодні ж кондиціонери вже вміють не тільки охолоджувати, а й нагрівати повітря. Це робить їх ще більш бажаними й поширеними серед користувачів.

Незалежно від фірми виробника, марки або потужності буває так, що кондиціонер ламається та вимагає ремонту. Причин виходу з ладу кліматичної техніки дуже багато: від заводського браку до неправильного використання. Ремонт кондиціонера краще доручити фахівцям. Сервісний центр servis044 виконує всі види ремонтів кондиціонерів, ми працюємо з усіма виробниками та типами поломок. Якщо у вас зламався кондиціонер – сміливо звертайтеся до нас!

Поширені причини виходу з ладу кондиціонерів

Визначити точну причину, яка призвела до несправності кондиціонера не завжди можливо. Ми розповімо про основні й найбільш поширені фактори, які впливають на термін служби пристроїв:

 1. Механічні пошкодження. У своїй роботи ми часто стикаємося з тим, що зовнішній чи внутрішній блок пристрою пошкоджений механічним шляхом. Така поломка може бути викликана неправильним транспортуванням або необережним поводженням.
 2. Неправильне використання. У коробці з кожним кондиціонером йде інструкція. У ній наведена інформація не тільки по управлінню, а й рекомендації до використання. Наприклад, деякі моделі можна включати тільки при температурі за вікном не нижче -20 або не вище + 40. Недотримання цих правил може призвести до поломки.
 3. Несвоєчасне обслуговування. Це, мабуть, одна з найпоширеніших причин виходу з ладу кліматичного обладнання. Як і будь-яка техніка, кондиціонер вимагає своєчасного обслуговування – чищення та дозаправки.
 4. Перепади напруги. Стабільність струму в електромережі в нашій країні залишає бажати кращого. Різкі перепади напруги можуть зламати кондиціонер.

Однією з найуразливіших частин кондиціонеру є його компресор. Цей пристрій відповідає за стиснення газу та його рух по холодильному контуру в спліт-системі. У разі його виходу з ладу, розраховувати на коректну роботу не варто. Фреон просто не буде циркулювати, а значить, пристрій не зможе охолоджувати повітря. Ремонт компресора в кондиціонері найчастіше проводиться на дому та не вимагає транспортування блоків в сервісний центр. У випадках серйозної поломки може знадобитися повна заміна цього агрегату. Деякі деталі коштують дорого, і набагато вигідніше буде замінити їх повністю, ніж проводити ремонт компресора кондиціонера. У будь-якому випадку, майстер на місці зможе визначити ступінь поломки і перед тим як приступати до виконання робіт, зорієнтує клієнта по вартості цієї послуги.

Несправності та ціна ремонту:

Найменування послуг Ціна
Виклик спеціаліста (при ремонті) Безкоштовно
Пошук і ліквідація протікання фреону від 300 грн
Вакуумування від 300 грн
Ремонт дренажної системи від 500 грн
Ремонт електронної плати управління від 900 грн
Заміна елементів електронної плати управління від 1500 грн
Зняття та встановлення фільтруючих елементів від 600 грн
Заміна запобіжника від 450 грн
Заміна конденсатора від 750 грн
Заміна термостату від 600 грн
Ремонт компресора кондиціонера, двигунів від 1500 грн
Заміна клапану зовнішнього блоку від 2500 грн
Демонтаж/монтаж зовнішнього блоку від 1500 грн
Демонтаж/монтаж внутрішнього блоку від 1000 грн
Підбір і надання пульту управління від 400 грн
Розбірка внутрішнього блоку від 600 грн
Відновлення магістралі від 3500 грн
Дрібний ремонт від 350 грн

Викликати майстра прямо зараз:

Консультація від майстра
Безкоштовно!

Ремонт кондиціонера від servis044 – це вигідно

Важливим напрямком у розвитку нашої компанії ми вважаємо навчання. Наші майстри постійно підвищують рівень своїх знань і що дуже важливо, застосовують навички на практиці. Ми проводимо ремонт кондиціонерів будь-яких типів:

 • віконні;
 • мобільні;
 • спліт-системи;
 • стельові;
 • промислові;
 • інверторні;
 • касетні;
 • канальні;
 • колонні;
 • інші.

Сервісний центр Servis044 є авторизованим партнером більшості відомих фірм виробників кондиціонерів. Завдяки цьому у нас завжди в наявності повний набір необхідних фірмових запасних частин. На всі виконані роботи надається офіційна гарантія.

Процес ремонту кондиціонера від Servis044

Щоб замовити ремонт кондиціонерів вам достатньо залишити заявку на нашому сайті. Після її отримання з клієнтом зв'язується менеджер, обговорює деталі та домовляється на зручну дату і час. Роботи можуть бути виконані терміново або замовлені на будь-яку дату. Спеціаліст прибуває в точно зазначений час і приступає до огляду пристрою та виявлення несправності. Після закінчення технічного обстеження майстер озвучує клієнту ціну за ремонт. У більшості випадків ми виконуємо ремонт на дому. Рідше може знадобитися заміна великих агрегатів або дії, які можна виконати в нашому сервісному центрі.

Географія виконання робіт – Київ та область. Ми виїжджаємо в усі райони столиці та в найближчі до неї міста.

Працюємо з такими фірмами: Samsung, Cooper & Hunter, Mitsubishi, Lg, Daikin, Gree, Panasonic, Ballu, Midea та іншими.

Не рекомендуємо виконувати ремонт кондиціонера самостійно. Це може призвести до більш серйозних наслідків і поломок.

Ми знаходимося за адресою: Західний провулок, 3ц, 03067, Київ.

Відгуки клієнтів

Залишити відгукЗамовити дзвінок!

 • +38
 • Передзвоніть меніПередзвоніть мені
  ×