Ремонт пральних машин: Київ + область на дому!

Сервіс 044" надає послуги якісного ремонту пральних машин у потрібний клієнту час. Сучасна техніка, як правило, дуже надійна та служить довго. Однак навіть перевірені торгові марки можуть виходити з ладу.

Обслуговування пральних машин необхідно довіряти професійним майстрам, адже тільки в цьому випадку можна розраховувати на максимально швидке усунення поломки. Ми виконуємо: запаювання тріщин, очищення та настройку блоку управління, усуваємо протікання, проводимо заміну ТЕНу, підшипників і амортизаторів, ремонт електронного модуля та двигуна, усуваємо поломки кузовних складових, манжета люків, ременів, прочищення фільтрів або їх заміну при зношуванні.

Наші співробітники мають відповідну освіту та великий досвід, що дозволяє нам виконати замовлення на дійсно високому професійному рівні. На всі проведені операції видається гарантія фірми. В ході проведення заміни запасних частин, використовуються деталі заводу виробника.

"Сервіс 044" – це команда професіоналів з багаторічним досвідом. У своїй роботі ми використовуємо спеціальне обладнання та інноваційні методики, що дозволяє швидко та якісно усувати неполадки будь-якої складності. Також кожен клієнт отримує безкоштовну консультацію фахівця з питань правильної експлуатації пральної машинки з метою запобігання поломок в подальшому.

Ціна за ремонт пральних машин – від 400 грн. Це найкраща ціна в Києві! Ми приймаємо дзвінки без вихідних, до 21.00 вечора! Телефонуйте та замовляйте виклик майстра зараз!

Які несправності ми усуваємо?

 • Коди помилок.
 • Шум при віджиманні.
 • Не вмикається.
 • Не гріє воду.
 • Не зливає воду.
 • Протікає вода з-під пральної машини.

Ціни на послуги:

№ п/п Найменування послуги Ціна
1 Виклик майстра та діагностика (у випадку відмови від інших послуг)
* Виклик і діагностика входить у вартість виправлення
400 грн.
2 Невеликий ремонт Від 400 грн.
3 Виправлення несправностей електричного модуля Від 1500 грн.
4 Заміна зливного насосу Від 1000 грн.
5 Очищення, обновка патрубків, фільтрів Від 450 грн.
6 Видалення стороннього предмету Від 500 грн.
7 Заміна приводного ременя Від 500 грн.
8 Заміна чи ремонт підшипників Від 3000 грн.
9 Заміна ручки люку Від 500 грн.
10 Заміна манжету люка Від 800 грн.
11 Заміна/ремонт двигуна Від 800 грн.
12 Заміна щіток електричного двигуна Від 600 грн.
13 Заміна модуля керування Від 800 грн.
14 Заміна амортизаторів Від 500 грн.
15 Заміна ТЕНу, ременя, насосу Від 800 грн.
16 Заміна ел.магнітного клапану подання води Від 500 грн.
17 Заміна люку (двері), скла Від 500 грн.

Викликати майстра прямо зараз:

Консультація від майстра
Безкоштовно!

Коли викликати майстра з ремонту пральної машини

Сучасна побутова техніка потужна, продуктивна, функціональна, однак це не гарантує відсутність збоїв через деякий час після початку експлуатації. Дві однакові пральні машини можуть зламатися як через один рік використання так і через п'ять років.

Щоб визначити, які саме збої відбулися в роботі техніки, потрібно провести діагностику. Без спеціальних навичок і устаткування це завдання не виконати. Однак оцінити "симптоми" несправностей можна без залучення фахівця. Своєчасне звернення в сервісний центр допоможе скоротити витрати на ремонт і прискорити весь процес. І, звичайно, не рекомендується продовжувати використовувати пристрій з явними ознаками поломок, щоб не погіршити ситуацію.

Пропонуємо оцінити кілька ознак, які явно свідчать про те, що ремонт пральної машини є необхідним:

 • Не закриваються дверцята люку. Зазвичай для вирішення цього завдання потрібно замінити деякі комплектуючі та зношені запчастини. Скло дверцят, ручка, пластикові елементи кронштейну та двері підлягають заміні при необхідності.
 • Не працює злив води. Зазвичай проблема зосереджена навколо несправності насосу-помпи. Що робити? Майстер виконає демонтаж проблемних елементів і встановить нові, які підходять вашій моделі. Ремонт пральних машин після виконання нескладного комплексу дій завершується.
 • Не працює ТЕН. Потужність, розмір, форма та в цілому сумісність характеристик – все це враховується при підборі нового ТЕНу. Попередньо перевіряється робота датчика.
 • Згоріла плата. У такій ситуації ремонт пральних машин буде витратним і буде потребувати деякого часу. Головне – підібрати підходящу плату. Зазвичай вибрати можна з декількох варіантів, що відрізняються за ціною та параметрами.

У нашому сервісному центрі майстри запропонують всі можливі варіанти вигідного вирішення проблеми з поломкою пристрою. Ремонт виконується навіть для моделей, які вже зняті з виробництва.

Як ми працюємо, ремонтуючи пральні машини

Звертаючись в нашу компанію для замовлення ремонтних робіт, клієнти можуть бути впевнені в їх високій якості. Техніка після роботи наших майстрів буде служити протягом тривалого терміну.

Після того, як отримано замовлення на ремонт пральної машини, наші співробітники оперативно виїжджають на адресу замовника робіт. Вони забезпечуються всім необхідним обладнанням та інструментами, в наявності є всі необхідні запчастини. Це допомагає виконувати роботи на високому рівні, із забезпеченням максимальних зручностей для клієнта. Також ви можете запросити наших фахівців для установки нової техніки – вони виконають необхідні процедури та нададуть гарантійний талон. Встановлення пральної машини здійснюється нашим фахівцями в максимально стислі терміни.

Ремонт машини наші співробітники виконають на дому у клієнта. Якщо характер поломки не дозволяє зробити цього на місці, несправний вузол виймається, після чого його доставляють до нас в майстерню. Якщо потрібна заміна запчастин, всі роботи можуть бути виконані на місці, без доставки агрегату в офіс. Відремонтовану запчастину майстер акуратно встановлює на місце після закінчення робіт.

Види несправностей пральних машин

Якщо вашій пральній машині потрібен ремонт, телефонуйте нашому менеджеру за вказаним на сайті телефоном. Майстри будуть спрямовані на вашу адресу так швидко, як тільки можливо. Залежно від кількості прийнятих замовлень, вони зможуть приїхати в той же день або на наступний після того, як була зроблена заявка.

Вартість замовлення можна уточнити у менеджера. До неї вже включено діагностичний огляд техніки та виїзд співробітників. Ми намагаємося розрахувати оптимальні розцінки, на їх розмір може вплинути вид несправності, її складність і вартість запчастин, які знадобиться встановити замість зношених.

Зателефонуйте нам і зможете особисто переконатися в тому, що цін нижче просто не буває!

Вартість замовлення можна уточнити у менеджера. До неї вже включено діагностичний огляд техніки та виїзд співробітників. Ми намагаємося розрахувати оптимальні розцінки, на їх розмір може вплинути вид несправності, її складність і вартість запчастин, які знадобиться встановити замість зношених.

Ми знаходимося за адресою: Західний провулок, 3ц, 03067, Київ.

Відгуки клієнтів


Замовляли тут ремонт пральної машини. Якістю та швидкістю робіт залишились задоволенні. Майстер був чемний і навіть надав рекомендації по майбутньому використанню пральної машинки.

Залишити відгукЗамовити дзвінок!

 • +38
 • Передзвоніть меніПередзвоніть мені
  ×