Ремонт бойлера в Києві та області. Від справжніх Експертів!

Ремонт бойлера в Києві

Бойлери – побутові електричні водонагрівачі накопичувального типу. Використовуються у квартирах, приватних будинках, на комерційних та виробничих об’єктах для приготування гарячої води на господарсько-побутові цілі. Основними конструктивними елементами бойлеру є утеплений металевий бак, нагрівальний елемент, магнієвий анод, датчики й електронна система керування. Нагрівальний елемент (ТЕН) може бути сухого або мокрого типу. Електроводонагрівачі набули широкого поширення завдяки своїй надійності, автономності, ефективності, економній витраті електроенергії, простоті експлуатації та обслуговування. Але навіть якісні моделі від перевірених брендів іноді виходять з ладу, в таких випадках буде потрібен ремонт бойлеру і краще за все доручити його профессіоналам.

В нашому штаті більше 100 професійних майстрів з ремонту бойлерів. Співробітники сервісного центру Сервіс044 проходять постійне навчання та практику на заводах-виробниках обладнання. Окрім цього ми проводимо щомісячне тестування працівників, щоб зберігати максимальну якість обслуговування клієнтів. Наявність власного складу запасних частин дозволяє у найкоротші терміни провести ремонт бойлера на дому або в майстерні будь-якої складності. Варто зазначити, що усі запасні частини ми отримуємо напряму від виробників. Працюємо виключно з фірмовими компонентами, що забезпечує виску якість роботи.

Основні несправності бойлерів та їх причини

За роки практики з ремонту бойлерів, майстри нашого сервісного центру найчастіше стикаються з такими несправностями водонагрівачів:

  • Довго нагрівається вода. Швидше за все причина криється в надмірному відкладенні солей на нагрівальному елементі. Від накипу ТЕН захищає анод, який треба міняти кожні 2-3 роки. Якщо анод зруйнувався, накип буде відкладатися на поверхні ТЕНу. При невеликому шарі відкладень нагрівальний елемент можна почистити. Якщо ж нагрівач пошкоджено, то необхідно замінити його на новий. Цю роботу можуть виконати майстер з ремонту бойлерів нашого сервісного центру.
  • Бойлер не гріє воду. Скоріше за все пошкоджено електронний блок управління, термостат або ТЕН вийшов з ладу. Потрібно перевірити електропідключення і знайти пошкоджений елемент.
  • З водонагрівача капає вода. З’єднання трубопроводів холодної та гарячої води з патрубками бойлера можуть бути не герметичними. Треба перевірити щільність різьбового з'єднання і при необхідності затягнути його. Якщо через корозію пошкоджено накопичувальний металевий бак, то бойлер не підлягає ремонту. Потрібно буде придбати новий нагрівач.
  • Занадто висока температура води. Потрібно перевірити роботу термостату й електроніки.
  • Слабкий напір може свідчити про засмічення фільтра, запобіжного клапана, кранів або внутрішніх трубок бака.

Ціни на ремонт бойлеру в Києві та області:

# Ремонт бойлерів Ціна
1 Виклик майстра і діагностика (у випадках відмови від ремонту)
* Виклик і діагностика входить у вартість ремонту
300 грн
2 Чистка бойлера от 450 грн
3 Заміна ТЕНу Від 650 грн
4 Заміна фланця Від 650 грн
5 Заміна зворотного клапана Від 350 грн
6 Ремонт електричної частини Від 450 грн
7 Демонтаж бойлера Від 600 грн
8 Заміна термостату Від 450 грн
9 Усунення течі по з'єднаннях Від 450 грн

Чому потрібно доручити ремонт бойлеру професіоналам

Ремонт бойлерів в Києві та області

Навіть якщо ви знаєте причину несправності бойлера, не потрібно братися за самостійний ремонт нагрівача. Втручання в конструкцію приладу лише призведе до більш складного, тривалого й високовартісного ремонту зі сторони професійних майстрів. Можна навіть пошкодити ТЕН, електроніку або бак, що призведе до різкого зростання витрат чи неможливості якісного відновлення бойлера. Братися за ремонт бойлера своїми руками можна тільки, якщо ви є досвідченим слюсарем, сантехніком чи ремонтником побутової техніки. В інших випадках за ремонтом бойлера в Києві та Київській області потрібно звертатися до нашого сервісного центру.

Переваги сервісного центру Servis044

Сервісний центр Servis044 пропонує професійні послуги з ремонту бойлерів в Києві та області на дому. Ми лагодимо водонагрівачі усіх типів від будь-якого виробника. Наші кваліфіковані майстри досконально знають конструкцію і принцип роботи сучасних електроводонагрівачів. Вони оперативно визначать причину несправності й запропонують оптимальний метод її усунення. Ремонтні роботи можуть виконуватися вдома у замовника. В складних випадках наші співробітники самостійно демонтують бойлер та відвезуть його до майстерні.

При ремонті та обслуговуванні бойлерів наші спеціалісти використовують тільки оригінальні деталі або їх аналоги. Клієнт отримує запчастини за їх собівартістю. Завдяки багатому професійному досвіду та високій кваліфікації майстрів, використанню сучасного інструменту та обладнання, ефективній організації бізнесу, великому потоку замовлень наш сервісний центр може запропонувати клієнтам найбільш доступні й прозорі ціни в Києві.

Ми знаходимося за адресою: Західний провулок, 3ц, 03067, Київ.

Викликати майстра прямо зараз:

Консультація від майстра
Безкоштовно!

Всі співробітники компанії проходять постійне навчання, а після підтверджують свою кваліфікацію в авторизованих сервіс-центрах світових виробників техніки. Майстри професійно виконують роботи з таким обладнанням:

Спеціалісти сервісного центру надають послуги в таких містах:

Відгуки клієнтів

Залишити відгукЗамовити дзвінок!

  • +38
  • Передзвоніть меніПередзвоніть мені
    ×