Професійний ремонт бойлера Арістон в Києві!

ремонт бойлера Арістон в Києві

Бойлер Ariston виконує важливу функцію – нагріває воду. Це необхідний захід в разі нестачі або повної відсутності гарячого водопостачання. З цими проблемами стикаються як жителі міських будинків, так власники заміських ділянок. Бойлери, як і будь-яке обладнання, час від часу вимагає технічного обслуговування.

Профілактика роботи водонагрівачів Арістон повинна виконуватися хоча б раз на рік. Все залежить від того, як часто він експлуатується та від якості водопостачання. Найчастіша поломка бойлера – це застиглий накип.

Засоби захисту баку від корозії і руйнування

Бак бойлеру Арістон зроблений з акцентом на якість. В якості матеріалу використовується сталева нержавіюча пластина, краї якої зєднуються надійним зварюванням. Структура і зовнішній вигляд пластини в місцях зварювання при цьому залишаються незмінними. Пластини покриті спеціальною емаллю та при сухому нагріванні вони просто починають "відходити" шарами.

Водонагрівач – це не каструля, яку можна в будь-який момент викинути на смітник. Тому, щоб не витрачати величезні кошти на ремонт бойлера Арістон, потрібно раз на рік очищати бак органічними кислотами (слабкими розчинами). Вибір таких рідин в магазинах зараз величезний.

Ціна ремонту бойлерів Ariston.

№ п/п Ремонт бойлерів Ціна
1

Виклик майстра та діагностика (у випадках відмови від ремонту)

*Виклик і діагностика включена у вартість ремонту

300 грн.
2 Очищення бойлеру Від 450 грн.
3 Заміна ТЕНу Від 650 грн.
4 Заміна фланцу Від 650 грн.
5 Заміна зворотного клапану Від 350 грн.
6 Ремонт електричної частини Від 450 грн.
7 Демонтаж бойлеру Від 600 грн.
8 Заміна термостату Від 450 грн.
9 Усунення протікання по з’єднанням Від 450 грн.

З чого складається ремонт бойлеру Ariston

Будь-який комплексний якісний ремонт бойлеру Арістон складається з:

 1. попередній огляд корпусу бака зсередини;
 2. демонтаж елементів суворо за інструкцією;
 3. виявлення несправностей.

Несправності в роботі водонагрівача можуть бути наступні:

 • Протікання. Причини цієї проблеми можуть бути різні: забруднення магнієвого стрижня, деформація зовнішньої оболонки баку, поломки клапану запобіжника, неполадки ТЕНу та ін.
 • Накип і корозія. Усувається спеціальним очищенням, в деяких випадках повною заміною баку.
 • Пристрій працює, але вода не нагрівається.
 • Струм подається, а індикатор включення не загоряється.
 • На команди кнопкової панелі прилад реагує некоректно.

Прості поради: що робити відразу ж після виявлення неполадок в роботі водонагрівачів Ariston?

Щоб не викликати майстра марно, спочатку необхідно упевнитися, що пристрій підключено вірно та що надходить холодна вода в бак. Часто неуважні власники забувають про таку просту причину, як відсутність подачі електроенергії. Тим, хто з технікою на "ти", слід перевірити надійність підключення контактів термостату.

Якщо все підключено вірно, але працювати пристрій все одно відмовляється, потрібно повністю відключити з мережі водонагрівач і чекати на приїзд майстра. Він швидко виявить причину несправності та проконсультує з приводу часу й вартості ремонту.

Чому не можна ремонтувати бойлер своїми руками?

Самостійний ремонт без будь-яких спеціальних навичок і досвіду призводить лише до ще більших проблем. Так, домашній "умілець" може в процесі монтажу або демонтажу елементів допустити перекоси, що призведе до поломки деталі або деформації корпусу баку.

Грамотний ремонт бойлера Арістон включає в себе не тільки заміну несправних деталей, але і важливий навик збирання та розбирання складних електронних пристроїв. В результаті своєї ініціативності за подальший ремонт доведеться викласти кругленьку суму грошей, набагато більшу, ніж треба було б спочатку.

При неакуратному ремонті бойлера Арістон легко допустити пошкодження корпусу баку водонагрівача, після чого в ньому з'являються протікання. Такий бак буде непридатний для подальшої експлуатації і бойлер доведеться замінити на новий.

Проблему потрібно усувати вірно, а не вигадувати обхідні шляхи з метою заощадити або довести собі або комусь свою майстерність. Виклик майстра куди кращий варіант, адже це заощадить власникові купу часу, сил і нервів.

Викликати майстра прямо зараз:

Консультація від майстра
Безкоштовно!

Чому ремонт потрібно замовляти у нас?

Висококласні фахівці нашого сервіс-центру можуть провести ремонт блоку управління водонагрівача Арістон будь-якої складності. Буде попередньо проведений технічний огляд пристрою, в результаті якого виявляється причина несправності і загальна вартість ремонтних робіт.

Майстри, які працюють в нашій компанії, має весь набір необхідного обладнання та інструментів для ремонту. Ремонт водонагрівача Арістон в сервісному центрі - це швидко, надійно і недорого!

Дивіться також: Установка бойлера Арістон.

Ми знаходимося за адресою: Західний провулок, 3ц, 03067, Київ.

Відгуки клієнтів

Залишити відгукЗамовити дзвінок!

 • +38
 • Передзвоніть меніПередзвоніть мені
  ×