Ремонт водонагрівача Thermex

ремонт бойлера Thermex в Києві

Торгова марка Thermex (Італія) – дітище великого концерну Lorenzi Vasco. Під цим брендом випускаються електричні водонагрівачі, різні за своєю конфігурацією, потужністю та літражу. Серед споживачів продукція фірми встигла завоювати довіру завдяки стильному зовнішньому вигляду, оптимальному співвідношенню ціни та якості, а також підвищеній надійності пристроїв.

Унікальна особливість такої техніки – тривалий гарантійний термін (до 10 років). Пояснюється це просто: внутрішній бак нагрівачів роблять з високоякісного біостеклофарфора, а не зі сталі. Матеріал не схильний до корозії і досить стійкий до механічних пошкоджень.

На жаль, будь-яка побутова техніка не може служити вічно. Тому навіть з такими «монстрами» як Термекс іноді трапляються поломки. Щоб точно діагностувати причину несправностей і оперативно усунути їх, зверніться до фахівців нашого сервісу. Ми швидко проведемо діагностику та виконаємо якісний ремонт бойлерів виробництва фірми Термекс

Ціна ремонту бойлерів Thermex

№ п/п Ремонт бойлерів Ціна
1

Виклик майстра та діагностика (у випадках відмови від ремонту)

*Виклик і діагностика включена у вартість ремонту

300 грн.
2 Очищення бойлеру Від 450 грн.
3 Заміна ТЕНу Від 650 грн.
4 Заміна фланцу Від 650 грн.
5 Заміна зворотного клапану Від 350 грн.
6 Ремонт електричної частини Від 450 грн.
7 Демонтаж бойлеру Від 600 грн.
8 Заміна термостату Від 450 грн.
9 Усунення протікання по з’єднанням Від 450 грн.

Викликати майстра прямо зараз:

Консультація від майстра
Безкоштовно!

Види несправностей бойлерів Thermex

Ось основні види несправностей, які можуть виникнути в бойлерах марки Термекс:

 • Протікання бойлера. Може бути викликано механічними пошкодженнями, продірявленим баком і іншими причинами. Важливо повідомити фахівцю точне місце й розміри протікання.
 • Відсутність нагріву. Виникає через несправності нагрівального елементу, порушення електропроводки і т.п. Якщо з електропостачанням в будинку або квартирі все в порядку і справна розетка, причина поломки прихована всередині нагрівача. Необхідно його розбирати для уточнення несправності.
 • Повільний нагрів. Може бути викликаний наявністю накипу або нальоту на нагрівальному елементі, великими втратами теплопровідності і т.п. Необхідний детальний огляд бойлера та проведення контрольних замірів.
 • Бойлер б'є струмом. Причинами виступають порушення ізоляційного шару пристрою або відсутність заземлення (внаслідок невірного встановлення приладу). Необхідно провести ретельну перевірку нагрівача та виявити точки пробою. Зробити це може тільки досвідчений фахівець, використовуючи спеціальні інструменти.
 • Спрацювання автоматів. Зазвичай до такого явища призводить зайве навантаження в електромережі. Імпортна побутова техніка розрахована на стабільну напругу та відсутність різких перепадів в мережі. На жаль, в старих будинках таке трапляється часто. Як варіант, можна встановити стабілізатор напруги на вході в квартиру (біля електричного лічильника). Якщо спрацьовування триває, можливо, причина криється в різкому падінні напруги. Визначити це допоможе спеціальний датчик, який показує кількість вольт в мережі.
 • Бойлер не включається. Причинами можуть бути порушення проводки, зіпсований провід або перегорання ТЕНу. Необхідне професійне втручання, щоб встановити точну причину проблеми.

Як здійснюється ремонт водонагрівача Thermex?

Ремонт будь-якого водонагрівача, в тому числі і бойлерів фірми Термекс, проводиться за такою схемою:

 1. Діагностика – проводиться в два етапи. Попередній аналіз – за описом несправностей, наданим клієнтом. Точне встановлення проблеми – при наочному огляді та розбиранні пристрою на місці або в нашій майстерні.
 2. Усунення неполадок, що виникли. Проводиться акуратно в стислі терміни. На проведені ремонтні роботи обов'язково надається гарантія якості.
 3. Перевірка працездатності. Це пробний запуск водонагрівача після його складання, встановлення та підключення до водопроводу та електромережі. Дозволяє клієнту упевнитися в ефективності проведеного ремонту.

Замовте ремонт бойлера Термекс в сервісному центрі Servis044!

Ви помітили несправності в роботі свого бойлера марки Thermex? Замовте його діагностику та ремонт, звернувшись саме зараз в Servis044! В нашій команді досвідчені фахівці. Майстри пройшли стажування в авторизованому сервісному центрі Thermex в Києві. Крім цього, ми є офіційним партнером компанії і забезпечені повним переліком оригінальних запасних частин. Завдяки цьому всі роботи виконуються швидко, якісно та з гарантією.

Зв'язатися з нами можна за контактними телефонами, вказаними на сайті, або залишивши замовлення на зворотний дзвінок. Постарайтеся максимально точно описати проблему і дотримуйтесь далі підказок наших професіоналів.

Ми знаходимося за адресою: Західний провулок, 3ц, 03067, Київ.

Відгуки клієнтів

Залишити відгукЗамовити дзвінок!

 • +38
 • Передзвоніть меніПередзвоніть мені
  ×