Ремонт бойлерів Willer

ремонт бойлера Willer в Києві

Водонагрівачі Willer встановлюються в заміських котеджах, багатоквартирних будинках, громадських закладах. Відрізняються гарною якістю зборки, довговічні і надійні. Але навіть найкраща техніка з часом дає збій, вимагаючи проведення термінової діагностики і ремонту. Для попередження неприємних ситуацій з відсутністю гарячої води, рекомендується проведення профілактичних оглядів хоча б раз на рік. Провести всі необхідні профілактичні роботи, ремонт бойлеру та його чистку зможе тільки професійний майстер. Самостійне втручання в роботу пристрою вкрай небажано.

Причини несправностей та ремонт бойлера Willer

Виклик майстра для ремонту бойлера найчастіше відбувається через:

 • порушення герметичності корпусу;
 • виходу з ладу Тена;
 • розладу в роботі електропроводки;
 • проблеми з терморегулятором;
 • необхідністю очищення від накипу, осаду, який неминуче утворюється на елементах водонагрівача в процесі експлуатації.

Перераховані причини складають далеко не повний список того, що може трапитися з технікою. Бойлер може бити струмом, демонструвати порушення роботи індикаторів або видавати нехарактерні звуки. При виявленні найменших неадекватних дій з боку водонагрівача, рекомендується терміновий виклик майстра.

Ціна ремонту водонагрівачів Willer:

№ п/п Ремонт бойлерів Ціна
1

Виклик майстра та діагностика (у випадках відмови від ремонту)

*Виклик і діагностика включена у вартість ремонту

300 грн.
2 Очищення бойлеру Від 450 грн.
3 Заміна ТЕНу Від 650 грн.
4 Заміна фланцу Від 650 грн.
5 Заміна зворотного клапану Від 350 грн.
6 Ремонт електричної частини Від 450 грн.
7 Демонтаж бойлеру Від 600 грн.
8 Заміна термостату Від 450 грн.
9 Усунення протікання по з’єднанням Від 450 грн.

Викликати майстра прямо зараз:

Консультація від майстра
Безкоштовно!

Що включає ремонт бойлера?

Техніка фірми Willer вимагає професійного підходу до вирішення проблем. Алгоритм проведення ремонтних робіт включає діагностику, яка допоможе зрозуміти характер збою і визначить перелік необхідних робіт з відновлення працездатності. Після цього, необхідно підібрати нові запчастини на заміну тим, що не підлягають ремонту.

По завершенню всіх рятувальних операцій, фахівець обов'язково проводить тестування водонагрівача. Це допомагає оцінити якість послуги і своєчасно виявити недоліки наданої послуги. Ремонт проводиться виключно про допомогою спеціалізованого інструменту, строго по інструкції.

Вартість усунення неполадок

Підсумкова ціна ремонту бойлера Willer складається з урахуванням кількох факторів:

 • складності поломки;
 • кількості необхідних для заміни елементів;
 • витраченого майстром часу;
 • наявності супутніх проблем з водонагрівачем.

Попередня вартість вказана на сайті. Остаточну суму виведе майстер, після проведення діагностики. Намагаємося оптимізувати витрати клієнтів, пропонуючи тільки необхідні деталі для заміни, роблячи об'єктивну оцінку загального стану техніки, рекомендуючи тільки необхідні для приведення водонагрівача в порядок роботи.

Переваги замовлення ремонту бойлера Willer з Servis044

Фахівці нашого сервісного центру проведуть ремонт водонагрівача Willer будь-якої складності. Оперативно і якісно виконаємо реабілітаційні дії, повернемо бойлеру здатність справно нагрівати воду за комфортною ціною. Використовуємо тільки якісні комплектуючі, від надійних виробників.

Досвідчені майстри справляються з ремонтом за допомогою професійного обладнання. Працюємо в Києві і області. Після виконаних робіт, водонагрівач буде працювати справно ще тривалий час, без збоїв і прикрих непорозумінь.

Ми знаходимося за адресою: Західний провулок, 3ц, 03067, Київ.

Відгуки клієнтів


Замовляв у хлопців ремонт водонагрівача. Майстер виїхав у той же день і швидко полагодив пристрій. Вдячний та рекомендую!

Залишити відгукЗамовити дзвінок!

 • +38
 • Передзвоніть меніПередзвоніть мені
  ×