Потрібен догляд за пральною машиною? Ви прийшли точно за адресою! Сервіс 044.

Сучасне життя досить складно уявити без пральної машини автомат. Ви хочете встановити пральну машину або обслужити пральну машину в Києві, але не знаєте де знайти грамотного майстра, який буде завжди на зв'язку і з яким можна буде співпрацювати в подальшому? Сервісний центр по ремонту побутової техніки "Сервіс 044" пропонує послуги з обслуговування пральних машин в Києві за справжніми демократичними цінами.

Майстри сервісного центру "Сервіс 044" працюють не перший рік, і точно знають, як зробити профілактику та обслуговування пральних машин не тільки якісно, ​​але і в максимально стислі терміни. За роки роботи ми зробили більше 1000 ремонтів, 400 установок. Ми точно знаємо, що ми робимо, і є по-справжньому висококваліфікованими фахівцями з обслуговування пральних машин.

А саме головне! Ми виконуємо обслуговування пральних машин із солідною гарантією на всі роботи. Нам дійсно довіряють жителі Києва свої пральні машини.

Пральна машина на сьогоднішній день стала обов'язковим придбанням для кожної сім'ї в Києві. Це прекрасна помічниця, яка дозволяє заощадити господарям час і сили на прання. Однак, як і будь-яка техніка, пральна машина потребує обов'язкового обслуговування та вимагає догляду, і тільки в цьому випадку прослужить довгі роки.

Основні параметри, які продовжать працездатність автоматичної пральної машини.

Захист від накипу.

Вода нашого міського водопостачання далеко не ідеальна, і найменші частинки/домішки осідають на внутрішньому барабані та в трубах підключення, що може призвести до неприємного запаху. А солі кальцію та магнію, що містяться у воді, кристалізуються при високих температурах і відкладаються на нагрівальному елементі, що може призвести до виходу з ладу ТЕНу.

Жорстка вода небезпечна не тільки для елементів пральної машини, а ще й для здоров'я людини. Розберемо детальніше. Чим більше накипу в машині та жорсткіша вода при пранні, тим складніше відбувається процес розчинення миючих засобів. В результаті: кількість порошку / гелю, який доводиться класти у відсік для прання, збільшується, але якість прання не поліпшується. Більш того, частинки мила / гелю / порошку не виполіскуються на 100%, як в м'якій воді, а залишаються на одязі. І ми це надягаємо, цим дихаємо.

Щоб уникнути подібних проблем, рекомендовано один раз в 3-5 місяців купити профілактичний засіб і запустити програму «Бавовна» (близько 90 градусів), тим самим провести профілактику відкладення солей і вапна на елементах пральної машини.

Наші фахівці рекомендують проводити періодичну чистку пральної машини. Окремі способи очищення прості та можуть виконуватися вдома. Наприклад, очищення пральної машини лимонною кислотою та оцтом – доступний спосіб видалити вапняний наліт з ТЕНу та барабану. Для цього кислоту необхідно просто розмістити в лоток для прального порошку, вибираючи необхідну кількість, і провести цикл на максимальній температурі. Існує комбінований метод, який також включає очищення пральної машини содою.

Не перевантажувати пральну машину

Кожен прилад має певну потужність і межу можливостей. Виробники не даремно вказують вагу білизни, допустиму до прання. По-перше, страждає барабан і підшипники, а по-друге, якість прання. Щоб уникнути дорогої заміни підшипників і ремонту пральної машини – рекомендовано дотримуватися інструкції, небажано проводити повне завантаження махровими рушниками та халатами, тому що вони вбирають воду і стають дуже тяжкими.

Не перевантажувати пральну машину

Досить часто можна помітити на ущільнювальному кільці або шлангу чорні вкраплення цвілі. Звичайно, це неприємно. І поки процес не поширився на всі гумові елементи, необхідно провести обслуговування пральної машини – обробити поверхні будь-яким засобом, що містить хлор (як правило, господині вдаються до зубних щіток і хлорвмісних абразивних речовин).

Розберемо причини. В основному, це прання на малих температурах (до 40 градусів). В барабані накопичуються залишки вологи, висушити їх на 100% немає можливості. Відбувається розмноження мікроорганізмів і бактерій, що повторюється під час наступного прання, і процес посилюється. Щоб цього уникнути рекомендовано запускати машину-автомат на високих температурах для дезінфекції грибка. Консультації по конкретному випадку можна отримати в центрі обслуговування пральних машин Сервіс 044.

Очищення манжети пральної машини необхідно проводити не рідше ніж раз на квартал. Грибкову інфекцію та цвіль допоможе здолати та ж сода або будь-який засіб для чищення. Увагу необхідно звертати на правильність обробки та концентрованість агресивних зєднань. В іншому випадку, чистка пральної машини білизною призведе до неминучої заміни гумки.

Програми прання

Вибираючи програму, не міняйте її в середині циклу прання. Зміна програми в даному випадку тягне за собою збій в загальній системі електроніки. Зловживання зміною програм в процесі прання призводить до сумних наслідків, і виникає потреба у ремонті пральної машини та заміні електронного модуля.

Очищення фільтру пральної машини

Це властиво будь-яким пральним машинам: lg, Самсунг, Вирпул, Bosch, Indesit, Beko і багатьом іншим. Причина – в проходженні через цей елемент сторонніх предметів, піску, волосся та бруду. Механічні домішки поступово призводять до перекриття зливного отвору, внаслідок чого в агрегаті з часом з’явиться неприємний запах. Відзначимо, що проблема не усунеться сама собою: очищення зливного шлангу та помпи проводиться досвідченими інженерами. Після промивання зливного фільтру деталь встановлюється на місце і проводиться комплекс профілактичних робіт. Інші можливі проблеми включають:

  • поступове збільшення накипу на нагрівальному елементі ТЕНі;
  • налипання залишків прального порошку всередині агрегату;
  • поява та накопичення бруду і сторонніх речей: гудзиків, монет, обгорток, в фільтрі зливного насосу, патрубку;
  • утворенню цвілі в нішах ущільнювачів і під ними, що також провокує появу стійкого неприємного запаху;
  • утворення іржі в фільтрах зливного шлангу.

Кожний із зазначених забруднень вимагає спеціальних дій по усуненню. У свою чергу, бездіяльність з часом призведе до великої поломки. Проте, проблема неприємного запаху та неякісно випраної білизни буде характерною вже при першому прояві забруднень. Для визначення характеру проведення робіт важливо своєчасно звернутися до експертів сервісного центру. Досвідчені інженери підкажуть основні прийоми догляду за пральною машиною в домашніх умовах, а при необхідності оперативно проведуть обслуговування або ремонт техніки.

Очищення комплектуючих пральної машини

Очищення пральної машини від цвілі та бруду включає в себе обслуговування лотка для прального порошку. Необхідно бути акуратним при діставанні ємності та встановленні її назад. Особливості робіт з обслуговування та очищення пральних машин вимагають професійного підходу до виконання. Зверніться до досвідчених майстрів, які підкажуть оптимальний спосіб вирішення проблеми в конкретному випадку.

Також слід не забувати – профілактичний огляд і очищення пральної машини від запаху, грибкових забруднень і накипу стане основою вашої впевненості в надійній роботі прального агрегату.

Будьте уважними до своєї техніки. Своєчасно проводьте обслуговування – пральна машина прослужить вам довго.

Ми знаходимося за адресою: Західний провулок, 3ц, 03067, Київ.

Чистка пральної машинки та її обслуговування

Кому ще необхідно по-справжньому якісне обслуговування пральних машин в Києві? Телефонуйте зараз і викликайте майстра додому!

Викликати майстра прямо зараз:

Консультація від майстра
Безкоштовно!

Відгуки клієнтів


Після 3х років роботи, пральна машина почала брати забагато електроенергії. Викликали майстра servis044, який швидко зробив чистку пральної машини, після чого її робота нормалізувалася. Тепер, кожного року викликаємо майстра для обслуговування пральної машини.

Залишити відгукЗамовити дзвінок!

  • +38
  • Передзвоніть меніПередзвоніть мені
    ×