Встановлення бойлеру (водонагрівача) Арістон у Києві!

Кожна сучасна людина намагається створити у себе вдома найкомфортніші умови для існування. Для того, щоб створити затишну атмосферу, обов'язково необхідно потурбуватись про забезпечення гарячої води, яка б подавалася без перебоїв. Тут вже ніяк не обійтися без встановлення бойлеру. Тому немає нічого дивного в тому, що саме цей пристрій користується надзвичайною популярністю серед будь-якого типу людей. Завдяки використанню такого обладнання, ви зможете позбутися постійних перебоїв в подачі гарячої води. Це стандартна проблема для всіх, хто проживає у звичайних квартирах. А в приватному будинку обійтися без електричного водонагрівача вже точно ніяк не вийде. Тому що таку воду просто не можна буде споживати.

Чи варто займатися самостійним встановленням бойлеру або ж варто довіритися майстру?

Як це не дивно, водонагрівач можна встановити самостійно. Але в деяких випадках краще скористатися послугами фахівців. Тут варто дивитися на те, як ви справляєтеся з подібного роду роботою.

Тому що самостійне підключення бойлера Ariston може бути небезпечно без належної вправності. Далека від подібних речей людина може постраждати від можливих поломок і несправностей.

Особливо, коли сам бак буде встановлюватися на досить великій висоті. Це може призвести до того, що людина може отримати травми. Тому, краще подбає про те, щоб встановленням бойлеру Арістон займалися люди, які знають толк у цій справі.

До того ж, це дозволить позбутися від можливих поломок водонагрівача. Тому що дуже важливо правильно підключити редуктор тиску. Інакше ремонт всього обладнання буде достатньо складним і дорогим.

Далеко не кожній людині вдасться самостійно впоратися з підключенням водонагрівача Ariston до електромережі. Тому, в якійсь мірі робота з цим обладнанням буде дійсно складною. Краще подбайте про те, щоб викликати професіонала, який зможе впоратися з труднощами встановлення бойлеру Ariston набагато швидше.

Самостійний монтаж бойлера

Самостійно провести цю процедуру все ж можливо, але проблематично. Не найкращою ідеєю буде проведення відновлення бойлера своїми руками. Оскільки це обладнання має значну потужність.

Через це чиниться досить велике навантаження на систему подачі електрики. Тому в кінцевому підсумку, подібна робота може обернутися досить поганими наслідками не тільки для самої людини, але також і для всього будинку. Схему підключення бойлера Арістон до водопроводу та до електромережі наводимо нижче:

Схема підключення бойлера Арістон до водопроводу

Підключення бойлера Арістон до електрики

Тому рекомендується проводити монтаж бойлера Ariston й електромонтажні роботи згідно усіх правил, довіривши все це майстру. Замовити послуги досить легко, зробити це можна за допомогою спеціалізованого сервісу на просторах Інтернет.

Види бойлерів Арістон. Підключення бойлерів до електромережі

Бойлер – це спеціальний вид водонагрівача накопичувального типу. Він відрізняється, в першу чергу, тим, що дозволяє легко подавати теплу воду навіть для обігріву приміщення. Бойлери здатні нагрівати воду в спеціальних ємностях і далі підтримувати необхідну температуру.

Види бойлерів відрізняються тим, через яке джерело енергії вони підключаються. Найбільша кількість переваг є у електричних бойлерів. Вони максимально надійні в роботі, а також оснащуються спеціальним баком, що дозволяє зберігати від 10 до 200 літрів рідини. Розрізняють проточні та накопичувальні бойлери. В побуті найбільш популярні накопичувальні електричні водонагрівачі, так як вони довговічніші й не примхливі в обслуговуванні. Їх можна розділити на наступні види за формою:

  • плоский горизонтальний Арістон,
  • плоский вертикальний бойлер Арістон,
  • круглий Арістон,
  • квадратний бак невеликого обсягу.

Кожен користувач вибирає потрібну саме йому модель бойлеру, виходячи з параметрів монтажу (розмір ніші, зручність в користуванні, площа простору).

Не можна не відзначити ще одну відмінність водонагрівачів: всі бойлери можна розділити на два типи: з сухим (стеатитовим) і мокрим ТЕНом (який безпосередньо контактує з водою). Перший тип більш довговічний, але й ціна у нього відрізняється в 1,5 рази від моделей з мокрим ТЕНом.

Викликати майстра прямо зараз:

Консультація від майстра
Безкоштовно!

Вибір необхідного обсягу баку водонагрівача

Перед тим, як встановити бойлер, необхідно визначитися з оптимальним обсягом бака. Щоб прорахувати, який саме обсяг бойлера буде кращим саме для вас, необхідно брати по 30-50 літрів води на кожного члена родини.

Вибір необхідного обсягу бака Ariston

Таким чином, для трьох людей найбільш оптимальним рішенням буде 80-100 літрів. Більш місткий бак потрібен буде тільки лише в тому випадку, якщо ви будете користуватися водою цілодобово.

На що ще потрібно звернути увагу при виборі бойлера Ariston?

Щоб забезпечити найкращі умови при використанні води в домашніх умовах, обов'язково необхідно звернути увагу ще на кілька аспектів, які стосуються купівлі бойлера.

Потрібно, щоб ви відразу визначилися з матеріалом, який буде використаний. Найкраще вибирати моделі, виготовлені зі стеклофарфору або емалі. Оскільки вони будуть найменше схильні до корозії і різних погіршень, як зовні, так і всередині. Також орієнтуйтеся на габарити простору, де планується монтаж, і розмір самого водонагрівача.

Дивіться також: Ремонт бойлера Арістон.

Ми знаходимося за адресою: Західний провулок, 3ц, 03067, Київ.

Відгуки клієнтів

Залишити відгукЗамовити дзвінок!

  • +38
  • Передзвоніть меніПередзвоніть мені
    ×