Встановлення кондиціонерів у Києві та області за демократичною ціною.

Встановлення кондиціонерів в Києві

Сервіс 044 – по-справжньому професійне встановлення кондиціонерів. Ми працюємо на ринку ремонту побутової техніки більше 10 років, і ми точно знаємо, як встановити кондиціонер по-справжньому якісно.

Саме тому на кожне встановлення кондиціонеру ми надаємо солідну гарантію. Ви можете бути впевнені, що після нашого встановлення кондиціонер буде працювати правильно, без дефектів і нарікань.

Монтаж кондиціонера в середньому займає 2-3 години. Після встановлення спеціаліст проводить детальний інструктаж, тестовий запуск і виписує квитанцію на роботу. Тільки після цього йде розрахунок за роботу. Нам дійсно можна довіряти, ми намагаємося надавати кращий сервіс в Києві.

Кому ще потрібно встановити кондиціонер? Монтаж під ключ – 3500 гривень! Поспішайте, кількість майстрів обмежена!

Чому потрібно звертатися саме до нас? ТОП 5 причин.

Низькі ціни.
Вартість стандартного встановлення разом з матеріалами під ключ ВСЬОГО 3500 гривень! Це насправді найкраща ціна в Києві. Вартість може бути змінена, якщо встановлення складніше.
Професійні співробітники.
Ви можете бути впевнені, що до вас приїде на виклик справжній фахівець своєї справи. Кожен майстер сервісного центру "Сервіс 044" щорічно підтверджує свою кваліфікацію.
Оперативний виїзд майстрів.
Після дзвінку в наш сервісний центр фахівець погодить з вами час, і в призначений час зробить установку.
Установка по ДСТУ.
Ми встановлюємо кондиціонери по всім нормам і правилам. Ми дійсно намагаємося надавати кращий сервіс з встановлення кондиціонерів в Києві.
Гарантія на роботу.
На кожний встановлений кондиціонер ми надаємо справжню гарантію. Вам не потрібно буде переживати, якщо раптом щось після встановлення не працюватиме. Один дзвінок і майстер усуне всі дефекти, які, до речі, бувають вкрай рідко.

Встановлення і монтаж кондиціонеру

Яка ціна на встановлення кондиціонеру в Києві?

Якщо ви шукаєте компанію, яка виконує якісний монтаж кондиціонерів, але при цьому не хочете переплачувати за послуги, тоді вам точно до нас! Фахівці Сервісу 044 професійно виконують свою роботу за ціною, нижче якої можуть працювати тільки халтурники.

По-справжньому професійне встановлення кондиціонеру з гарантією за 3500 гривень пропонує тільки наша компанія. Ми можемо собі дозволити таку низьку ціну за якісну послугу лише тому, що наші майстри накопичили величезний досвід в установці кондиціонерів різних марок. Це дозволяє їм швидко та якісно виконувати монтаж. Там, де інші монтажники можуть провозитися півдня, наші кваліфіковані майстри витрачають на монтаж кондиціонеру не більше 3-х годин. А час – це гроші, які ви економите на вартості наших послуг.

Погодьтеся, сума 3500 гривень цілком відповідає високій якості монтажу і сервісу європейського рівня, який ми завжди забезпечуємо нашим клієнтам.

Прайс-лист Ціна
Виклик майстра (при відмовленні у встановленні) 700 грн.
Виклик майстра (при встановленні) Безкоштовно
Стандартне встановлення кондиціонеру в Києві 07-12 (магістраль до 3 м) 3500 грн.
Стандартне встановлення кондиціонеру 12-24 (магістраль до 3 м) 4500 грн.
Стандартне встановлення кондиціонеру в Києві більше 24 (магістраль до 3 м) Від 4500 грн.
Підготовчі роботи (провести трасу) Від 1500 грн.
Підвісити внутрішній і зовнішній блоки Від 1500 грн.
Траса більше 3 м, погонний метр 300 - 400 грн.
Штроба в стіні, погонний метр 100 - 300 грн.
Інструктаж з експлуатації Безкоштовно

До вартості встановлення 3500 грн входить:

  • виклик майстра;
  • монтаж кондиціонеру;
  • підключення електричної частини;
  • інструктаж;
  • квитанція та гарантія на роботу.

** ціна може бути змінена, якщо встановлення складніше

Замовляйте наші послуги за найнижчою ціною в Києві.

Не переплачуйте сумнівним монтажникам, які не можуть дати гарантії на довговічну та безперебійну роботу встановленого кондиціонеру. Не розмінюйте свій комфорт на пусті обіцянки.

Викликати майстра прямо зараз:

Консультація від майстра
Безкоштовно!

Життя без кондиціонера справжнє пекло? Дзвоніть негайно. Встановлення кондиціонера в Києві під ключ - 3500 гривень !!

Дістала нестерпна спека? Члени вашої родини не знаходять місця в будинку, а офісні працівники не можуть зосередитися на виконанні поставлених завдань? Це вірні ознаки того, що вам треба встановити кондиціонер.

В сучасних кліматичних умовах кондиціонування приміщень стало об'єктивною необхідністю. Це особливо актуально в такому мегаполісі як Київ, де температура повітря нерідко перевищує 30-ти градусну позначку. Тривале перебування в приміщенні в таку спеку не тільки некомфортно, але може завдати непоправної шкоди здоров'ю.

Окрема тема – робочі приміщення. Без створення сприятливого мікроклімату для переходу на ефективність функціонування закладу. Якщо в ресторані або кафе немає кондиціонера, то клієнти навряд чи будуть відвідувати його, навіть при бездоганному обслуговуванні та наявності чудової кухні. Людині властиво прагнення до комфорту. Взимку хочеться зігрітися, а влітку ми шукаємо прохолоду. Забезпечення комфортного мікроклімату в приміщенні – завдання, з яким успішно справляється вірно встановлений кондиціонер.

Навіщо відмовлятися від комфорту, якщо є недорогий сервісний центр, який допоможе вам його забезпечити.

Ми знаходимося за адресою: Західний провулок, 3ц, 03067, Київ.

Ми проводимо монтаж кондиціонерів під ключ дешево та якісно. У майстрів завжди є необхідні запчастини та інструмент в наявності. На встановлення кондиціонеру приїжджає майстер і помічник, тим самим встановлення проводиться в максимально короткі терміни за давно відпрацьованою схемою. Одна з наших переваг – це не тільки якісне встановлення за ДСТУ, але й максимальна швидкість монтажу. Ми не встановлюємо кондиціонери по пів дня, як часто це роблять в інших сервісних центрах. Сервісний центр «Сервіс 044» по-справжньому намагається надавати сервіс європейського рівня, і, судячи з позитивних відгуків, у нас це непогано виходить.

Відгуки клієнтів


Встановлення кондиціонеру відбулося буквально за декілька годин. Майстер виїхав на наступний ранок після замовлення на сайті. Рекомендую!

Залишити відгукЗамовити дзвінок!

  • +38
  • Передзвоніть меніПередзвоніть мені
    ×