Установка посудомийної машини в Києві та області. Від справжніх експертів!

Набридло мити посуд руками? Вам необхідна посудомийна машина! Вона не тільки збереже ваші сили, а й заощадить воду та помиє посуд, навіть якщо в будинку немає гарячої води. Наші фахівці швидко та якісно проведуть установку і підключення посудомийної машини. Ми завжди виконуємо роботу в найкоротші терміни і доводимо її до кінця.

У наших майстрів завжди є необхідний інструмент і матеріали для підключення. Вони не бігають на ринок або в магазин за кожним краном. Сервісний центр "Сервіс 044" дійсно готовий до будь-якої установки!

Ціна за установку від 800 грн. Це найкраща ціна в Києві! Приймаємо дзвінки без вихідних, до 21.00 вечора! Дзвоніть прямо зараз!

Професійне підключення посудомийної машини, чому саме до нас?

1. Кваліфікований персонал
Ми встановили вже сотні посудомийних машин по Києву та Київській області, і точно знаємо як правильно встановлювати техніку! Наші майстри проходять навчання від компаній виробників. Ми підключимо посудомийку навіть в спальні, якщо звичайно ви цього самі забажаєте:)

2. Демократичні ціни
У нас одні з найбільш приємних цін по Києву. Вартість підключення стартує від 400 гривень. Зателефонуйте нам і переконайтеся в цьому особисто!
Підключення посудомийної машини в Києві

3. Солідна гарантія
Наш сервісний центр, на відміну від багатьох інших, надає гарантію на кожну установку – півроку. Наша гарантія є гарантом, і ви дійсно можете нам довіряти!
4. Швидкий виїзд
Майстри готові виїхати буквально сьогодні або на наступний день після вашого дзвінка! Ми працюємо по всьому Києву та області.

Телефонуйте нам прямо зараз і майстер зробить для вас установку найближчим часом. Працюємо по Києву та області. На кожну роботу надаємо гарантію та проводимо безкоштовний інструктаж по експлуатації посудомийної машини.

Ми знаходимося за адресою: Західний провулок, 3ц, 03067, Київ.

Як працюють наші майстри при монтажі посудомийної машини

Наші майстри перед установкою проводять огляд техніки на наявність всіх комплектуючих і можливих дефектів. Тільки після цього приступають до роботи. У випадках, коли необхідна нестандартна установка, наприклад, для підключення до води необхідний довший шланг або специфічний кутовий кран. то ці комплектуючі у нас завжди є в наявності. Майстер не їздитиме / ходитиме в магазин, займаючи ваш час. Ми економимо ваші гроші та по-справжньому намагаємося працювати максимально якісно і в стислі терміни.

Викликати майстра прямо зараз:

Консультація від майстра
Безкоштовно!

Вірна установка посудомийних машин

Існує кілька типів посудомийних машин: стаціонарні та портативні (які ставляться просто на стільницю). Портативну посудомийку встановити досить просто, потрібно приєднати її до холодної води і слив пустити в мийку. Спеціально тягнути до неї електрику не треба, вона підключається просто як електрочайник в розетку.

Ось зі стаціонарними все складніше. Вони теж діляться на ті, що стоять окремо та вбудовані. При виборі місця для установки обов'язково врахуйте рівність поверхні, на якій буде стояти машинка. Перед установкою слід перевірити пристрій з усіх боків, щоб на ньому не було заводського браку. Уважно прочитайте інструкцію, яка йде в комплекті, і схему підключення. При установці вбудованої посудомийної машини не забудьте прикрутити її до меблів, щоб уникнути зайвої вібрації.

Для підключення до електрики необхідна окрема розетка: не можна підключати її разом з електроплитою. Дуже важливо для стаціонарної посудомийки, щоб на вході води у неї був запірний кран, для простоти профілактики і подальшого ремонту. Якщо ви ще в процесі ремонту, обов'язково обговоріть це з сантехніком.

Для зливу необхідне окреме відведення або сифон. Часто в нових квартирах вхід в каналізацію роблять ізольовано, або ж підключають злив під мийку. Злив необхідно змонтувати на висоті приблизно 60 сантиметрів і підключити через U-подібний перегин, щоб уникнути заливання води з каналізації в посудомийну машину. Довжина зливного шлангу не повинна перевищувати півтора метра – для збереження коректної роботи та довговічності зливного насосу.

Останнім етапом встановлення вбудованих посудомийних машин є встановлення фасаду. Незалежно від типу, обов'язково перевірте герметичність всіх з'єднань. Після чого підключіть до неї електрику та зробіть пробний запуск порожньої машини без посуду. В процесі миття можна і потрібно переконатися в тому, що все сухо і немає протікання: як в процесі набору, так і зливу води.

Ми рекомендуємо засипати сіль в спеціальний відсік машини та наливати ополіскувач. Є багато засобів 3-в-одному, що нібито не потребують додаткових компонентів. Але, незважаючи на це, ми все ж рекомендуємо використовувати сіль, це забезпечить більш якісний процес миття.

Якщо при становленні у вас виникли складнощі, звертайтеся до нас. Наші майстри обов'язково прийдуть до вас на допомогу і зроблять підключення швидко та якісно.

Посудомийні машини встановлюють професійні майстри з багаторічним досвідом роботи. Ми встановлюємо посудомийки за ДСТУ, використовуємо рівень, зливний шланг розміщуємо на необхідній висоті і потім в обов'язковому порядку перевіряємо працездатність функцій і одночасно проводимо безкоштовний інструктаж по експлуатації. Ми дійсно намагаємося надавати сервіс європейського рівня в м.Києві і, судячи з позитивних відгуків, у нас це непогано виходить.

Відгуки клієнтів


Після придбання посудомийної машини виникла необхідність у її встановленні. Через пошук знайшли servis044 і залишились дуже задоволені наданою послугою.

Залишити відгукЗамовити дзвінок!

  • +38
  • Передзвоніть меніПередзвоніть мені
    ×