Встановлення пральної машини в Києві та області. Від справжніх експертів!

Встановлення пральних машин від професіоналів! Хочете заощадити час і гроші?

Купили пральну машину, але не знаєте де знайти кваліфікованого майстра з установки? Шукаєте надійного майстра, який надасть на свою роботу гарантію, і з яким можна буде співпрацювати в подальшому? Наш сервісний центр пропонує послуги з установки пральних машин в Києві та області.

Ціна за встановлення пральної машини всього 450 грн. Це найкраща ціна в Києві! Ми приймаємо дзвінки без вихідних, до 21.00 вечора! Телефонуйте та замовляйте виклик майстра зараз!

Ми давно працюємо з побутовою технікою і точно знаємо, як потрібно встановити пралку так, щоб вона працювала довго, тихо і без проблем. Наші майстри – професіонали своєї справи, вони завжди ввічливі і охайні. А саме головне! Вони швидко та якісно встановлять пральну машину. Телефонуйте нам негайно, і ми встановимо пральну машину навіть на балконі! ;)

Чому потрібно звертатися по установці пральних машин саме до нас?

Ми пропонуємо справжній сервіс, у нас не буває проблем, які не можна вирішити, а всю роботу ми виконуємо завжди якісно і під ключ. Обробляємо заявки протягом декількох годин, а майстри виїжджають на виклик в день замовлення або на наступний зручний вам день. Ми обслуговуємо побутову техніку з 2001 року, і дійсно є лідерами сервісу з підключення пральних машин в Києві. Наші співробітники проходять щорічне навчання новим продуктам. Кожен наш майстер має досвід і знання для того, щоб провести монтаж пральної машини в будь-якому місці, і він впорається з будь-якої нестандартної ситуацією.

Підключення пральної машини в Києві

Підключення пральної машини: основні моменти

 1. Початок встановлення.
 2. Підготовчі роботи.
 3. Підключення до каналізації.
 4. Підключення до водопроводу.
 5. Вирівнювання положення машини.
 6. Закінчення робіт.

Встановлення пральної машини – заняття, яке вимагає спеціальних знань і умінь. Тому довіряти виконання цієї роботи варто професіоналам.

З чого починається встановлення?

Підключення пральної машини починається з вивчення доданої до неї інструкції. Після цього вибирають місце для встановлення побутової техніки. Найчастіше пральні машини розміщують у ванних кімнатах або (якщо даний варіант неможливий через маленькій площі) на кухні. У деяких випадках оптимальним місцем для встановлення техніки є передпокій, але, перш ніж віддавати перевагу цьому варіанту, потрібно переконатися в тому, що агрегат вдасться підключити до комунікацій.

Підготовчі роботи.

Після того, як місце встановлення обрано, слід дістати машину з упаковки, прибрати транспортувальні елементи та деталі кріплення, які фіксували рухливі частини агрегату при перевезенні. Будьте готові до того, що при знятті транспортувальних болтів бак машинки зависне на пружинах. Перед підключенням пральної машини-автомат, перш за все необхідно закрити отвори, що залишилися після видалення болтів, за допомогою пластикових заглушок.

Підключення до каналізації.

При підключенні пральної машини до каналізації враховують наступне:

 1. Наявність або відсутність зворотного клапану. Якщо агрегат не має зворотного клапану, його слід встановити з урахуванням обмеження рівня, на якому розташовується випускний шланг (патрубок). Зазвичай мінімальні та максимальні значення рівнів вказуються виробниками пральних машин в інструкціях з експлуатації.
 2. Перш ніж підключати слив машинки, варто придбати додатковий сифон для з'єднання каналізаційної труби з системою зливу машини. З'єднання шлангу машини з системою відводу води з раковини дозволяє уникнути протікання рідини. У деяких випадках можливе закріплення зливного патрубку на бортику раковини або ванни. Однак недоліком цього способу є можливість протікання: досить випадково зачепити шланг, щоб рідина полилася на підлогу.
 3. Коли машина підключена, варто переконатися в тому, що патрубок розправлений по всій довжині. Він повинен бути закріплений на задній стіні агрегату в 80 сантиметрах від підлоги. Зливні шланги з'єднують між собою перехідниками з хомутами.

Підключення до водопроводу.

Деякі пральні машинки (зазвичай японського та американського виробництва) можуть бути підключені до гарячої води. Однак на практиці така можливість «виходить боком» у вигляді зіпсованого одягу та іржавих плям на тканині. Що стосується холодної води, то в машину вона повинна надходити по трубі того ж перетину, з якого вона проходить по всьому будинку (квартирі).

Також рекомендується встановлення наступних елементів:

 • Запірний кран. Встановлюється на ділянці водогону біля агрегату. Використовується для припинення подачі води у разі протікання. Деякі машинки мають вбудований захист від протікання, тому необхідність в установці запірного крана відпадає.
 • Фільтр. Являє собою захисну сітку, завдання якої не допускати засмічення машинки механічними частинками з трубопроводу. Даний фільтр потрібно періодично очищати від забруднень, щоб він продовжував ефективно виконувати свою роботу.

Вирівнювання положення машинки.

На даному етапі всі роботи проводяться за допомогою рівня. Якщо останній показує, що машина встановлена ​​нерівно, її положення вирівнюють, використовуючи регульовані ніжки. Якщо обладнання стоїть на дощаній поверхні, підкладати під неї гумовий килимок не варто. Замість цього можна поставити машинку на лист ДСП. Головне – надійно прикріпити його до підлоги. Вирівнювання положення машинки запобігає появі сильних вібрацій під час її роботи.

Закінчення робіт.

Коли всі роботи по встановленню машини зроблені, залишається перевірити вірність їх виконання. Все виконано вірно, якщо:

 • наповнення баку не займає багато часу;
 • протікання відсутні;
 • віджимання функціонує добре;
 • слив функціонує нормально після закінчення прання;
 • барабан обертається нормально;
 • вода нагрівається через п'ять-сім хвилин після припинення набору води;
 • сторонніх звуків при роботі агрегату не виникає.

Ми не тільки встановлюємо пральні машини, але і обслуговуємо їх.

Якщо раптом ваша пральна машина зламається, ви можете звернутися знову до нас для її ремонту. Ми саме той сервісний центр, з яким кияни співпрацюють протягом довгих років! У нас дійсно демократичні ціни на всі види послуг! А наша гарантія стане гарантом нашого професіоналізму для вас.

Майстри сервісного центру «Сервіс 044» проводять встановлення пральної машини «за ДСТУ». Перед встановленням майстер перевіряє наявність всіх комплектуючих, які йдуть в комплекті з пральною машиною, і проводить візуальний огляд корпусу на наявність дефектів. Тільки після цього приступає до встановлення, погодивши необхідні нюанси з клієнтом. Пральна машина виставляється за рівнем, підключається до водопостачання через італійські крани (якщо вони необхідні) і після підключення майстер перевіряє працездатність функцій пралки та одночасно проводить безкоштовний інструктаж з експлуатації. Ми дійсно намагаємося надавати по-справжньому європейський сервіс в Києві.

Ми знаходимося за адресою: Західний провулок, 3ц, 03067, Київ.

Викликати майстра прямо зараз:

Консультація від майстра
Безкоштовно!

Відгуки клієнтів


Встановлення пральної машини знадобилося ще на етапі першого ремонту після будівництва. Майстер дуже правильно рекомендував і саме місце для встановлення і сам виконав усі необхідні роботи.

Залишити відгукЗамовити дзвінок!

 • +38
 • Передзвоніть меніПередзвоніть мені
  ×