Заправка кондиціонера в Києві та області за демократичною ціною.

Встановлюючи техніку, що забезпечує комфортний клімат, її власники повинні бути готові до щорічного сервісного обслуговування. Воно полягає в усуненні проблем в роботі несправного вентилятора, радіатора, заміні механічних елементів.

У деяких випадках доводиться міняти холодоагент, дозаправляти обладнання. Проведені своєчасно заходи із заправки кондиціонера забезпечать його надійну та ефективну роботу впродовж тривалого часу.

Обслуговуванням кліматичного обладнання в Києві займаються фахівці підприємства «Сервіс 044». Виїзд фахівця за вказаною замовником адресою здійснюється в день заявки, рідше – на наступну добу після прийому заявки. На швидкість виконання робіт впливають кілька факторів. Основний з них – обсяг закачаного фреону. Розрахувати показник можна тільки на місці. Крім того, дозаправка здійснюється тільки після усунення всіх несправностей. Вартість робіт, проведених нашими фахівцями, стартує від 300 грн.

Фахівець із заправки фреону, що прибув за викликом, визначає шляхом обчислень залишок холодоагенту в системі. Він заміряє тиск, порівнює його із заводськими параметрами. Саме з цієї причини важливо правильно вказати модель кондиціонера в заяві на виклик майстра.

При зверненні в сервісний центр заправка кондиціонера буде коштувати від 300 грн., це найнижча ціна в Києві. Одночасно буде виконана діагностика обладнання. В разі виявлення несправностей, ми зможемо виконати ремонт кондиціонера, попередньо обговоривши вартість і обсяг робіт. По закінченню відновлювальних заходів буде оформлений гарантійний талон.

Чому варто співпрацювати з нами по заправці кондиціонерів?

Серед десятків компаній, що надають аналогічні послуги, нас виділяє ряд переваг:

 1. Оперативно обробляємо заявки.
 2. Працюємо з усіма типами та моделями кондиціонерів.
 3. Надаємо вигідні цінові пропозиції.
 4. На всю нашу роботу поширюється довгострокова гарантія.
 5. В нашому штаті зібрані перевірені та кваліфіковані фахівці.
 6. Індивідуально підходимо до кожної ситуації.
 7. Всі необхідні витратні матеріали та комплектуючі завжди в наявності.
 8. Для постійних клієнтів діє програма бонусів і знижок.
 9. Приймаємо оплату в будь-якій формі.
 10. Працюємо як з фізичними, так і юридичними особами.

Те, як якісно буде заправлений ваш кондиціонер багато в чому залежить від використовуваних видаткових матеріалів, а також компанії, що здійснює процедуру. Довіряти варто повноцінним сервісним центрам з широкою клієнтською базою, які надають різнопланові послуги з обслуговування кліматичного обладнання. На відміну від незалежних фахівців, які працюють на себе, такі компанії надають гарантії на випадок надання неякісних послуг.

Наступний аспект, який не можна уникати при виборі організації, яка обслуговує кондиціонери, наявність вузьконаправленого обладнання під різні цілі. Те, якою технікою користуються фахівці в своїй роботі буде говорити про їхній професіоналізм у підході до справи, а також про загальний рівень компанії.

Кваліфікація – це те, що неможливо компенсувати навіть самим технологічним обладнанням, так як в руках недосвідчених робітників воно буде просто марним. Для того, щоб переконатися в компетентності співробітників компанії, до якої ви плануєте звертатися, варто детальніше ознайомитися з її історією (як довго вони здійснюють діяльність, якого рівня фахівці знаходяться в їх штаті, які послуги надають і т.д.) та відгуками клієнтів на незалежних сервісах.

Як визначити, що кондиціонер потрібно заправляти

Малу кількість фреону в системі легко діагностувати. Ось деякі симптоми:

 • Кондиціонер виділяє мало холоду.
 • На випарнику з'являється крижана кірка.
 • Система споживає більшу кількість електроенергії.
 • Кондиціонер видає сильний шум.
 • Протікає внутрішній блок.

Кондиціонер повністю перестав охолоджувати. Це відбувається, коли в системі залишається менше 10% фреону, також з великою ймовірністю розгерметизувався трубопровід холодоагенту.

Заправка кондиціонерів – непростий процес, що вимагає певної підготовки.

 1. Для того, щоб кондиціонер перед заправкою був повністю сухим здійснюється продування системи азотом або фреоном. Останню речовину можна використовувати в роботі в разі правильного монтажу обладнання, без допуску найменших помилок.
 2. Визначається працездатність і цілісність пристрою. Вкрай важливо вчасно виявити місця витоку фреону та перевірити герметичність (підвищивши тиск). Далі за допомогою ультрафіолету знаходять місце руйнування захисної оболонки. Заправка кондиціонера в такій ситуації здійснюється тільки після проведення всіх ремонтних робіт.
 3. З трубопроводу віддаляється все повітря, після чого заправляється речовина в заздалегідь заміряному обсязі.

Для чого потрібна заправка кондиціонеру

Кожен кондиціонер містить холодоагент фреон – зріджений газ, що знаходиться в замкнутій системі приладу. Фреон – основний «двигун» кондиціонеру, який подібно крові в організмі людини, циркулює по внутрішніх каналах і виконує основну мету – охолодження повітря. Без фреону кондиціонери не можуть працювати.

Чому кондиціонери заправляються саме цією речовиною? У певному середовищі фреон сильно знижується в температурі та віддає холод повітрю. Основний недолік цього газу: в стандартних умовах при нормальному тиску він переходить з рідкого стану в газоподібний, що представляє серйозну небезпеку для здоров'я людини. Але підстав для хвилювань немає, так як в конструкції кондиціонера фреон повністю герметичний. Через стики каналів з часом витікають мізерні дози газу – це не становить небезпеки, але протягом декількох років нормальний рівень фреону може впасти, що значно погіршить роботу кондиціонера.

Звернувшись в компанію «Сервіс 044», ви отримаєте повний комплекс послуг з технічного обслуговування кліматичного обладнання, в тому числі заправці кондиціонера. Наші фахівці в найкоротші терміни вимірюють рівень фреону в системі, зроблять очищення кондиціонеру та в разі необхідності заправлять його газом. Така періодична процедура вкрай важлива для стабільної роботи обладнання.

Викликати майстра прямо зараз:

Консультація від майстра
Безкоштовно!

Особливості заправки кондиціонера

Регулярна заправка кондиціонера – основний ключ його справної і тривалої роботи. При виникненні підозр на зниження рівня холодоагенту варто негайно звертатися за допомогою, так як нехтування цієї проблеми ведуть до ряду більш серйозних проблем: підвищена витрата електроенергії, відповідно збільшення фінансових витрат, різні несправності та вихід всієї системи з ладу. Особливо небезпечно це може бути при утворенні пробоїни у внутрішніх комунікаціях, коли весь обсяг фреону відразу ж зникає. Підвищений вміст цього газу в повітрі вкрай небезпечний для навколишнього середовища та здоров'я людини.

Для кожного приладу передбачена планова заправка холодоагентом. Як згадувалося вище, незначна кількість фреону поступово виходить з системи через стики, про це говорить сам виробник. Незапланована заправка кондиціонера потрібна у випадку поломки фреонопроводів або великих витоках при демонтажі обладнання.

Кондиціонери стандартного типу, що використовуються в побутових умовах, вимагають заправки через 1,5-2 роки після їх придбання. Механічний вплив може стати причиною випадкових витоків, від цього не застрахований ніхто. Звертатися до фахівців в сервісний центр потрібно відразу ж, як з'являються початкові ознаки зниження рівня фреону. Якщо відкладати в цій ситуації експлуатаційні послуги на потім, кондиціонер може перегрітися та повністю вийти з ладу.

В процесі співпраці ми виконуємо повну технічну діагностику обладнання, визначаємо наявність поломок і джерела витоку фреону, відновлюємо пошкоджену обмотку фреонопровода та теплоізоляції. За допомогою спеціалізованого обладнання проводимо мийку внутрішнього та зовнішнього блоків.

Ми знаходимося за адресою: Західний провулок, 3ц, 03067, Київ.

Відгуки клієнтів


Перед сезоном вирішили заправити кондиціонер. Знайомі порекомендували сервісний центр servis044. Майстер уточнив модель та приїхав з усім необхідним. Роботи виконані якісно і швидко.

Залишити відгукЗамовити дзвінок!

 • +38
 • Передзвоніть меніПередзвоніть мені
  ×